Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Wózki widłowe

STILL Polska Sp. z o.o.

STILL Polska Sp. z o.o.

ul. Składowa 6, Żerniki, 62-023 Gądki

Tel. 616686100
www.still.pl, info@still.pl


STILL Polska to kompleksowy dostawca rozwiązań intralogistycznych oferujący wszelkiego rodzaju wózki widłowe oraz usługi związane z ich doborem, utrzymaniem i optymalizacją pracy, a także regały magazynowe oraz systemy informatyczne i automatyzacyjne dla transportu wewnętrznego.

STILL jest dostawcą rozwiązań intralogistycznych z historią sięgającą 1920 roku. Początkowo świadcząc usługi serwisowania silników elektrycznych, firma szybko rozpoczęła ich produkcję na własną rękę, by pod koniec lat 40. wzbogacić asortyment o napędzane nimi pojazdy transportowe.

 

Wózki widłowe i wszystko, co potrzebne do magazynu

Przedsiębiorstwo zapewnia dziś kompleksowe zaopatrzenie w wózki widłowe i paletowe, ciągniki, regały magazynowe oraz systemy automatyzacji i informatycznego wsparcia zarządzania flotą transportu wewnętrznego. Stanowiąc część globalnej grupy KION, wraz z partnerami STILL jest w stanie od podstaw tworzyć zindywidualizowane zestawy transportowe i zaawansowane, całościowe systemy pojazdów automatycznych. Komplementarnym obszarem działalności są usługi: doradztwo intralogistyczne oraz serwis wózków widłowych.

Oferta STILL Polska wozki widlowe i automatyzacja

STILL Polska jako ważna spółka Grupy STILL

Zatrudniając w skali globu 9 000 osób, z 4 zakładami produkcyjnymi i licznymi spółkami zależnymi – od Brazylii po Rosję – Grupa STILL jest jednym z wiodących dostawców sprzętu intralogistycznego na świecie. Jednym z silników napędzających jej sukces w Europie Środkowej jest działająca od 1995 r. firma STILL Polska. Przedsiębiorstwo stawia na kompleksową obsługę klientów w naszym kraju, zapewniając doradztwo, serwis 24/7, wynajem krótko- i długoterminowy oraz renowację wózków używanych. Zyskującą na znaczeniu częścią oferty są dziś modułowe systemy automatyzacji – od pojedynczych pojazdów autonomicznych po całościowe wdrożenia, w których komunikujące się ze sobą i serwerami wózki efektywnie i samodzielnie realizują ideę Przemysłu 4.0.

Oferta STILL Polska uslugi i kompleksowa obsluga wozkow widlowych

Zapraszamy do odwiedzenia firmy STILL w Internecie: na stronie www.still.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych: Facebooku – www.facebook.com/STILLPolska i LinkedIn www.linkedin.com/company/still-polska/.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów