Przejdź do artykułu
Usługi / Inne

Logicor

Logicor

02-566 Warszawa, Puławska 2

Tel. +48 22 204 02 00
logicor.eu/pl/, cee@logicor.eu


Logicor stworzył największą bezpośrednio zarządzaną sieć nieruchomości logistycznych w Europie. Portfolio obejmuje 17 krajów i oferuje 13,6 miliona metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, która jest strategicznie rozmieszczona wzdłuż najbardziej ruchliwych szlaków handlowych Europy oraz jest umiejscowiona zawsze blisko głównych miast.

Korzysta z rozległej ogólnoeuropejskiej sieci zasobów logistycznych, aby stworzyć elastyczny i skuteczny dostęp do kluczowych lokalizacji biznesowych dla największych detalistów, producentów i dostawców usług dystrybucyjnych.

Rozległa, strategicznie rozlokowana sieć magazynów obejmuje cały kontynent europejski oraz jego główne korytarze łańcuchów dostaw.

EKSPERCI W LOGISTYCE

Czym się zajmujemy:

  • Nabywaniem nowych aktywów
  • Asset management
  • Budowa i rozbudowa nieruchomości
  • Wynajem
  • Property management

PARTNERSTWO KORZYSTNE DLA OBU STRON

Dla wielu naszych klientów, ich zdolność do dostarczania towarów szybciej i niezawodnie przy zachowaniu marginesu zysków jest kluczowym wymaganiem biznesowym. Nasze podejście polega na ścisłej współpracy z naszymi klientami w taki sposób, aby rozwiązania leasingowe i nieruchomościowe wspierały ich rozwój. Czasami oznacza to zmianę lub rozszerzenie zasobów, czasami celem jest ponowne zaprojektowanie umowy najmu w taki sposób, aby odzwierciedlała nowe priorytety klienta.

Logicor Stryków 02
Logicor Stryków

ROZWIJANIE NASZEGO PORTFELA

Kiedy ulepszamy obiekty zawsze kierujemy się wymaganiami naszych klientów. W niektórych przypadkach mamy już klienta zidentyfikowanego, gdy nabywamy nieruchomości i przekształcamy je zgodnie z konkretnymi potrzebami klienta. Możemy ulepszyć obiekty poprzez przeprojektowanie, rozbudowę, powiększenie parkingów, zapewnienie lepszego dostępu do obiektu i co za tym idzie zwiększenie przepływu towarów, dodanie przestrzeni biurowej i stołówki, lub po prostu odnowienie tego, co już jest, dzięki nowoczesnym, bardziej energooszczędnym rozwiązaniom.

Nasz obecny portfel nieruchomości powstał dzięki akwizycji i innowacjom. Posiadamy także bank ziemi i doświadczenie dzięki czemu możemy zrealizować dla naszych klientów również projekty build-to-suit. Mamy sieć lokalnych partnerów, z którymi współpracujemy przy takich projektach, zwiększając efektywność naszej platformy.

MOCNA PLATFORMA

Posiadamy doskonałe relacje z różnymi europejskimi kontrahentami, w tym pośrednikami w obrocie nieruchomości, zarządzającymi aktywami i nieruchomościami, firmami budowlanymi i usługowymi zajmującymi się nieruchomościami, a także firmami świadczącymi usługi prawne i finansowe.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA