Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Systemy IT

AVOCADO Soft / YOSI.PL

AVOCADO Soft / YOSI.PL

31-409 Kraków, Woronicza 7A

Tel. 12 345 02 56
avocadosoft.pl, biuro@avocadosoft.pl


AVOCADO Soft to modułowy system wspierający logistykę w przedsiębiorstwie, przeznaczony dla firm chcących zoptymalizować swoje procesy magazynowe i biurowe.

Od blisko 10 lat, tworzymy innowacyjne aplikacje odpowiadające na potrzeby naszych klientów, a w ostatnim czasie skupiliśmy się na aplikacjach usprawniających logistykę, które zostały doskonale odebrane na polskim rynku. Mowa o AVOCADO Soft, systemie w którego skład wchodzą – AVOCADO Shipping, AVOCADO Packing, AVOCADO eDocs oraz AVOCADO Jinni.

Jesteśmy zespołem programistów, analityków, konsultantów i wdrożeniowców, którzy specjalnie dla Twojej firmy śledzą najnowsze technologie, biorą udział w szkoleniach i zawsze są na bieżąco z trendami zarówno w IT, jak i w biznesie. Pomagamy określać potrzeby klientów oraz dobieramy do nich optymalne rozwiązania technologii informatycznych, pod względem technicznym, jak i ekonomicznym.

Realizowane przez nas wdrożenia poprzedzone są wnikliwą analizą potrzeb i procesów zachodzących u Klienta, na podstawie której dobieramy i dostosowujemy najwłaściwsze rozwiązania. Nasze aplikacje są stale rozwijane i aktualizowane, a dzięki skalowalności dopasowane do indywidualnego charakteru każdej organizacji. Świadczymy także kompleksowe usługi asysty powdrożeniowej, dzięki czemu Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie, a także dodatkowe usługi programistyczne.

Moduły AVOCADO Soft:

✔️AVOCADO Packing - program do zarządzania magazynem; sprawdzi się zarówno w mniejszych magazynach z dużą ilością operacji logistycznych, jak również w magazynach usługowych. Program magazynowy pozwala m.in. na równoczesne zarządzanie towarem kilku klientów we wspólnych zasobach magazynowych. Z wykorzystaniem systemu WMS kompletacja zamówień staje się prostsza. Jest zintegrowany z systemami ERP (m.in. Comarch ERP XL i Optima, Subiekt GT), a dzięki web api otwarty na połączenie z dowolnym systemem zewnętrznym (np. systemami e-commerce takimi jak Shoper, Allegro, Magento, PrestaShop). Współpracuje z kolektorami danych i czytnikami kodów kreskowych. Zintegrowany wewnętrznie z AVOCADO Shipping.

Packing to:

-          Organizacja i monitorowanie procesów magazynowych

-          Automatyzacja procesów przyjęć i wydań towarów

-          Automatyczne przydzielanie zadań pracownikom. Kontrola i optymalizacja pracy

-          Strefy składowania i lokalizacje. Zarządzanie położeniami oraz sterowanie relokacją zasobów w magazynie

-          Ścieżka kompletacji - optymalizacja magazynu. Skrócenie czasu wykonywania operacji magazynowych

✔️AVOCADO Shipping – aplikacja do automatyzacji wysyłek, która tworzy listy przewozowe dla dowolnego spedytora w kilka sekund. Zintegrowana z systemami ERP i e-commerce oraz systemami firm kurierskich i spedycyjnych (ponad 20 spedytorów). Umożliwia błyskawiczne nadawanie przesyłek i drukowanie etykiet wprost z systemu ERP. Dostępna jest także darmowa wersja aplikacji nieograniczona czasowo, z odnawialnym limitem 5.wysyłek dziennie - wypróbuj tutaj: https://avocadosoft.pl/pobierz-wersje/

✔️AVOCADO eDocs- aplikacja do zarządzania obiegiem dokumentów wychodzących z przedsiębiorstwa. Odpowiada za automatyzację wysyłkę e-dokumentów takich jak faktury, raporty, noty windykacyjne etc. oraz zapewnia kontrolę wysłanych dokumentów.

✔️AVOCADO Jinni- integrator niezależnych systemów i aplikacji. Jeśli posiadasz systemy, które chciałbyś połączyć, aby równocześnie korzystać z ich zasobów, to potrzebujesz rozwiązania Jinni. Umożliwia automatyczną wymianę danych pomiędzy aplikacjami.

Dzięki aplikacjom AVOCADO Soft, zminimalizujesz błędy i zautomatyzujesz wykonywanie uciążliwych czynności powtarzalnych, redukując tym samym czas oraz koszty. Niebagatelną sprawą, jest dla nas także usprawnienie przepływu informacji i poprawa komunikacji w obszarze administracyjno-biurowym. Zobacz filmik o systemie magazynowym AVOCADO Packing

 

AVOCADO Soft moduły

LinkedIn

Facebook

YouTube

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA