Usługi / Deweloperzy

Borga Sp. z o.o.

Borga Sp. z o.o.

80-298 Gdańsk , Azymutalna 9

Tel. +48 58 / 62 99 444
www.borga.pl, info@borga.pl


Firma Borga to renomowany producent hal stalowych, który działa na europejskich rynkach od niemal 50 lat. Dzięki pionierskim technologią i budowaniu z myślą o przyszłości firma Borga osiągnęła pozycję europejskiego lidera w zakresie konstrukcji stalowych. Renoma marki wynika nie tylko z doświadczenia, ale przede wszystkim jakości oferowanych usług. Firma aktywnie inwestuje w krajach Europy środkowo-wschodniej lokując swoje nowoczesne centra produkcyjne. Oferta prefabrykowanych hal stalowych skierowana jest do inwestorów ceniących sobie jakość, terminowość oraz profesjonalizm.

3

Najważniejsze wydarzenia w historii firmy Borga
  • 1973 — powstanie firmy na farmie Borga niedaleko miejscowości Edsvära w Szwecji
  • 1979 — założenie firmy budowlanej w Szwecji
  • 1987 — rozpoczęcie produkcji elementów montażowych w Szwecji
  • 1993 — założenie firmy w Polsce
  • 2003 — otwarcie nowej centrali i zakładu produkcyjnego w miejscowości Skara (Szwecja)
  • 2009 — rozpoczęcie produkcji ram stalowych i kształtowników w Polsce
  • 2014 — przejęcie kompleksowego podwykonawcy, spółki Bygglant (Szwecja)
  • 2014 — certyfikacja produkcji zgodnie z normami europejskimi
Hale stalowe od firmy Borga

Od pierwszego projektu do gotowej hali – niezależnie od etapu realizacji zlecenia firma Borga przywiązuje największą uwagę do jakości usługi. Unikalny sposób pracy i kompleksowa oferta stawiają wykonawcę na pierwszej pozycji wśród firm zajmujących się budową wielkopowierzchniowych hal stalowych.

Hale stalowe dla wszystkich sektorów gospodarki

Hale przemysłowe – firma Borga jako przedsiębiorstwo przemysłowe, które posiada własne magazyny i zakłady produkcyjne jest w stanie doskonale zrozumieć potrzeby innych klientów w tej branży, a wieloletnie doświadczenie w połączeniu z praktyką sprawie, że inwestor otrzymuje w pełni funkcjonalny i ergonomiczny obiekt.

1

Hale magazynowe – każde większe przedsiębiorstwo obracające różnego rodzaju towarem generuje potrzeby logistyczne. Borga posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia w zakresie projektowania i budowy niezawodnych hal magazynowych o różnych gabarytach i przeznaczeniu.

Hale rolnicze – serce firmy Borga to miejscowość Skara zlokalizowana w rolniczym obszarze Szwecji. Znajomość specyfiki pracy w sektorze rolniczym, zrozumienie oczekiwań i wymagań inwestorów pozwala na konstruowanie i oddawanie do użytku obiektów stalowych, które doskonale spełniają swoją funkcję. Firma Borga specjalizuje się w budowie kurników, hal inwentarskich i magazynowych dla rolnictwa.

2

Hale handlowe i biurowe – firma Borga oferuje obiekty, które sprawdzą się doskonale w każdej gałęzi handlu i logistyki. Wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów komercyjnych sprawia, że proces realizacji inwestycji przebiega szybko i sprawnie, bez niepotrzebnych komplikacji.

Ujeżdżalnie i hale sportowe – hale jeździeckie i rekreacyjne od firmy Borga to praktyczne i funkcjonalne obiekty przeznaczone do aktywności sportowej. Firma posiada bogate doświadczenie przy budowie niestandardowych hal wykorzystywanych jako ujeżdżalnie. Firma buduje zarówno hale sportowe dla prywatnych inwestorów jak i dla gmin i klubów.

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA