Usługi / Outsourcing

Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o.

35-234 Rzeszów, Nad Przyrwą 13

Tel. +48 17 860 21 86
www.ideo.pl, zapytanie@ideo.pl


Ideo to Software House i Agencja interaktywna. Firma istnieje od 1999 roku i dysponuje doświadczonym zespołem ponad 200 specjalistów. Łącząc pasję, wiedzę i zaangażowanie tworzymy innowacyjne projekty, z których Klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym. Projekty, z których jesteśmy dumni.

Kompleksowo realizujemy usługi związane z planowaniem, tworzeniem i promocją rozwiązań internetowych. Oferujemy także doradztwo wspierające budowę funkcjonalnych i efektywnych, a przede wszystkim realizujących założenia biznesowe serwisów i narzędzi IT. Optymalizujemy posiadane przez Klienta rozwiązania oraz pomagamy w skutecznej ich promocji.

Wśród naszych usług znajdują się m.in.:

 • system obiegu dokumentów (typu workflow),
 • sklepy internetowe i platformy B2B,
 • programy lojalnościowe i partnerskie,
 • platformy intranetowe,
 • platformy e-learningowe,
 • systemy i aplikacje dedykowane

Wszystkie produkty dostosowujemy w pełni do potrzeb i oczekiwań danego Klienta.

W pierwszej kolejności jesteśmy doradcami. Każdy projekt rozpoczynamy od diagnozy problemów oraz potrzeb i celów, jakie Klient chce osiągnąć. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na tworzenie narzędzi, które skutecznie wspierają sukces każdego biznesu.

Jednym z naszych flagowych produktów, które w znaczący sposób usprawniają działanie każdej organizacji, jest Intranet. Zapewnia on koordynację przepływu wiedzy, pozwala wyeliminować chaos informacyjny oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Potwierdzeniem naszej wiedzy o intranecie (zarówno teoretycznej, jak i praktycznej) jest publikacja „Intranet: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji.” - której jesteśmy współautorami. Książka porusza istotne dla tego typu systemów kwestie: znaczenie intranetów w organizacjach, cele i korzyści wdrożenia intranetu, funkcje takich platform, etapy projektowania i wdrażania systemu.

Innym rozwiązaniem, które w znaczący sposób usprawni codzienną pracę każdej firmy, jest System Elektronicznego Obiegu Dokumentów. Korzyści jakie można osiągnąć dzięki wdrożeniu:

 • automatyzacja i ujednolicenie obiegu dokumentów,
 • dostępność wszystkich dokumentów z poziomu przeglądarki internetowej,
 • łatwość skalowania i integracji z innymi narzędziami IT
 • bezpieczeństwo i ochrona dokumentów

Narzędziami realizującymi specjalne potrzeby firmy są systemy i aplikacje dedykowane. Budujemy je od podstaw, dopasowując do oczekiwań, pomysłów i wymagań Klienta.

dedykowane

Dobrze zaprojektowana aplikacja gwarantuje osiągnięcie wymiernych korzyści. Jej efektywność zależy między innymi od funkcji jaką ma spełniać. Najważniejsze atuty aplikacji dedykowanych:

 • tworzone na miarę potrzeb i jasno określonych celów
 • w pełni funkcjonalne, elastyczne i łatwe w rozbudowie oprogramowanie
 • łatwość skalowania i integracji z innymi narzędziami IT
 • efektywna automatyzacja procesów biznesowych

Proponowane przez nas rozwiązania opieramy na własnych, autorskich systemach, takich jak Edito CMS, Logito DMS oraz platformach Motivation Direct, czy Edito E – learning.

W gronie naszych klientów są m.in. Alior Bank, Barlinek, Costa Coffe, Empik, E. Wedel, LG Electronics, Medicover, Mitsubishi, Opoczno, Peugeot, PGNiG, Provident, Shell, Śnieżka, Santander Consumer Bank, ThyssenKrupp, TNT Express oraz wiele jednostek i organów administracji publicznej. Skutecznie obsługujemy firmy międzynarodowe i klientów w ponad 20 krajach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu:

marcin wojton

Marcin Wojtoń
dyrektor handlowy
+48 22 24 41 777
zapytanie@ideo.pl

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA