Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Osprzęt i akcesoria do wózków widłowych

EnergyOn Sp. z o.o.

EnergyOn Sp. z o.o.

63-004 Gowarzewo, Sportowa 13

Tel. 722 198 017
http://www.energyon.pl/, info@energyon.eu.com


EnergyOn to zespół doświadczonych ludzi z pasją. Od wielu lat pracujemy na zróżnicowanym rynku, głównie skupiając się na kwestiach zasilania. Jeśli poszukują Państwo prostowników, falowników, UPS, baterii, a może chcecie zbudować od podstaw swoje Data Center to trafiliście pod właściwy adres. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zaczynając od planowania, projektu, wykonawstwa, a na utrzymaniu i serwisie kończąc.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług które odpowiadają najwyższym wymaganiom naszych Klientów. Dążymy do ciągłego, opłacalnego wzrostu – z rozwagą obchodząc się z zasobami naturalnymi i środowiskiem. Pragniemy osiągnąć pozycję lidera z naszymi produktami i usługami we wszystkich segmentach rynku w oparciu o doskonałość organizacyjną i operacyjną. Długotrwałe partnerstwo z Klientami, ich satysfakcja i zaufanie w nas są podstawą naszego sukcesu. Ciągłe zaangażowanie zorientowane na Klienta, innowacje techniczne, badania i rozwój w całej organizacji, jak również najwyższa jakość i bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Prostowniki

Jednym z najważniejszych elementów układów zasilania elektrycznych wozków widłowych jest właściwy prostownik do ładowania baterii trakcyjnej. W naszej ofercie posiadamy różnorodne rozwiązania od klasycznych prostowników 50Hz, prostowników wysokoczęstotliwościowych HF, a na rozwiązaniach specjalnych kończąc. Możemy zaproponować rozwiązania które skrócą czas ładowania, wydłużą żywotność baterii i przygotują analizę ładowań.

Baterie
Baterie trakcyjne do zasilania elektrycznych wózków widłowych, maszyn czyszczących, czy też innych urządzeń zasilanych z baterii. W swojej ofercie posiadamy wszelkie rozwiązania, które zadowolą najbardziej wybrednych Klientów. I tak klasyczne baterie kwasowe, baterie żelowe pozwalające na ograniczenie gazowania, baterie niklowo-kadmowe (zasadowe), a także największy hit ostatnich lat czyli baterie litowo-jonowe. Potrzebujesz kompletnej baterii, ogniw, bloków czy też specjalnego rozwiązania – my na pewno je mamy w swojej ofercie.
 
Akumulatornie
Posiadasz flotę elektrycznych wózków widłowych i nie wiesz jak zapewnić właściwe ładowanie zgodnie z formalnymi wymaganiami? Jak ustrzec się problemów przy kontroli PIP i PIS związanych z wymianą baterii, czy też warunkami środowiskowymi? Możemy nie tylko wyjaśnić jakie są wymagania minimalne, przygotować projekty, czy dostarczyć sprzęt, ale również możemy wykonać kompleksową realizację zadania wraz z późniejszą obsługą serwisową, a nawet przejąć akumulatornie w obsługę zewnętrzną co całkowicie zdejmuje problemy z barków Klienta. 
 
energia
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów