Przejdź do artykułu
Wyposażenie produkcji / Systemy IT

Sente spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sente spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

54-203 Wrocław, ul. Legnicka 51-53

Tel. 71 78 47 900
www.sente.pl , office@sente.pl


W Sente od 2000 r. zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych wspierających rozwój i wzrost efektywności w średnich i dużych firmach. System Sente S4, na którym opieramy nasze rozwiązania, to kompletna platforma ERP, CRM, WMS wspierająca realizację celów biznesowych firm handlowych oraz usługowych. Architektura systemu pozwala dostosować go do wymagań i indywidualnych potrzeb każdego wymagającego Klienta. Naszym atutem jest skuteczne realizowanie projektów dla firm o różnych modelach biznesowych i strategiach sprzedaży.

Ostatnie lata to czas, gdy firmy często i szybko zmieniają modele biznesowe, by dostosować się do rynku i wymagań Klientów. Sprawna i efektywna organizacja wymaga dobrych rozwiązań informatycznych, które będą skutecznie wspomagać ją w działaniu, jednocześnie pomagając wzrastać.
Jesteśmy świadomi, że integracja z systemami zewnętrznymi partnerów handlowych oraz automatyzacja procesów to klucz do sukcesu firmy z branży dystrybucyjnej i handlowej. Dlatego zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy rozwiązania wspomagające te mechanizmy w sposób niespotykany w innych rozwiązaniach.

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom rozwiązań informatycznych w pełni zaspokajających ich potrzeby w zakresie systemów wspomagających zarządzanie.
Ważne dla nas jest, by realizować to zadanie w sposób kompleksowy, z pełną świadomością, że rozwiązania jakie dostarczamy to inwestycja, która w określonym czasie ma przynieść firmie wymierne korzyści.

Od momentu rozpoczęcia działalności zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy różnego rodzaju rozwiązania informatyczne w ponad 90 firmach. Nasze systemy obsługują wszystkie najważniejsze obszary działania przedsiębiorstwa. Dla naszych Klientów projektujemy rozwiązania, które wspierają ich unikalne procesy biznesowe. Takie podejście daje naszym Klientom ogromną przewagę konkurencyjną wobec firm, które korzystają ze standardowych systemów informatycznych.

Z przykładowymi opisami wdrożeń systemu Sente S4 można zapoznać się na stronie:
https://www.sente.pl/nasze-projekty-uslugi/przyklady-projektow/

Z pełnym opisem firmy można zapoznać się na stronie:
https://www.sente.pl/

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA