Przejdź do artykułu
Targi

Warsaw Industry Week 2023

Data i Miejsce: 24.10.2023 - 26.10.2023 Warszawa
Organizator: Ptak Warsaw Expo
Strona www: https://industryweek.pl/rejestracja/

Międzynarodowy networking i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu. Zapraszamy na Warsaw Industry Week

W Polsce nie ma innego wydarzenia poświęconego innowacjom dla przemysłu, które w takiej skali pozwalałoby na międzynarodowy networking. Warsaw Industry Week to nowoczesna platforma biznesowa, integrująca twórców nowatorskich rozwiązań z tymi, którzy za priorytet stawiają rozwój przedsiębiorstw. Event odbędzie się w dniach 24-26 października w Ptak Warsaw Expo.

Ptak Warsaw Expo to najnowocześniejsza w Polsce baza biznesowa, pozwalająca na organizowanie innowacyjnych wydarzeń dedykowanych poszczególnym sektorom. Wieloletnie doświadczenie organizatorów uczyniło eventy prestiżowymi, merytorycznymi, ale przede wszystkim odpowiadającymi na potrzeby branży.

Nie inaczej jest z Warsaw Industry Week, które już od 2016 roku stanowi najważniejszy punkt targowy dla przemysłu w Polsce. Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych integrują branżę, jak również pozwalają na zaprezentowanie pełnych możliwości sektora. Dzięki największej w kraju powierzchni wystawienniczej Ptak Warsaw Expo wydarzenie daje możliwość uczestnictwa w pokazach imponujących maszyn i najciekawszego sprzętu przyczyniającego się do optymalizacji i automatyzacji działań przedsiębiorstw. Ponadto, Warsaw Industry Week to również konferencje tematyczne, zrzeszające europejskich ekspertów z dziedzin oddziałujących na sektor.

Konferencja Warsaw Industry Week

Jak co roku, nieodzownym punktem Warsaw Industry Week jest Konferencja branżowa, poruszająca najistotniejsze dla sektora tematy. Co w tym roku czeka na uczestników i słuchaczy wykładów?

Tematyka prelekcji oscylować będzie wokół najnowszych trendów i innowacji w branży przemysłowej. Nie zabraknie case studies oraz praktycznych warsztatów z wykorzystywania prezentowanych maszyn i rozwiązań. Ponadto, poruszone zostaną kwestie digitalizacji i automatyzacji, które w dobie dynamicznego rozwoju przyczyniają się do jeszcze gwałtowniejszego "skoku" tego sektora i optymalizacji zachodzących w nim procesów.

Prelegenci Warsaw Industry Week nie zapomną jednak o wyzwaniach, z którymi mierzy się branża. Jednym z najważniejszych tematów jest zrównoważony rozwój i regulacje z nim związane. Jak się w nich odnaleźć? Co zrobić, by spełnić zmieniające się wymagania i przepisy? O tym powiedzą eksperci, którzy jednocześnie wskażą najlepsze drogi do finansowania zmian w sektorze. Nie zabraknie również praktycznej wiedzy z zakresu inwestycji w branżę, a także zarządzania już gotowym produktem.

Spectrum Konferencji Warsaw Industry Week wciąż się rozrasta. Kolejne zagadnienia ogłoszone zostaną wkrótce.

Międzynarodowe Warsaw Industry Week

Warsaw Industry Week od lat integruje sektor w międzynarodowym towarzystwie. Imponujące w tym względzie są statystyki szóstej edycji wydarzenia, która odbyła się w 2022 roku. Odwiedziło ją prawie 16500 uczestników z aż czternastu krajów Europy.

To otworzyło przed odwiedzającymi nowe możliwości dla biznesu. Przede wszystkim mogli oni zaprezentować swoje rozwiązania zupełnie innemu, zagranicznemu klientowi, do którego w innych warunkach niż targowe byłoby znacznie trudniej dotrzeć. Jednocześnie poznali trendy i rozwiązania, które na co dzień stosowane są na zagranicznych rynkach i odnoszą tam sukces. To dało szansę na ubogacenie oferty własnej i wprowadzenie biznesu na wyższy poziom.

W dnia 24-26 października 2023 roku kolejna edycja Warsaw Industry Week będzie jeszcze bardziej otwarta na klientów i wystawców zagranicznych. Tym bardziej warto odwiedzić to wydarzenie.

Kogo będzie można spotkać podczas Warsaw Industry Week?

Wśród wystawców Warsaw Industry Week znaleźć będzie można producentów i dystrybutorów najważniejszych rozwiązań dla sektora. Będą to firmy zajmujące się obrabiarkami, systemami przemysłowymi do cięcia i formowania, maszynami CNC, narzędziami precyzyjnymi, robotami przemysłowymi czy urządzeniami i oprogramowaniem dla automatyki przemysłowej.

Nie zabraknie również przedsiębiorstw odpowiedzialnych za produkcję i dystrybucję zautomatyzowanych linii produkcyjnych i gniazd roboczych, oprogramowania dla przemysłu, urządzeń i oprogramowania 3D, odzieży roboczej i akcesoriów, a także napędów hydraulicznych i pneumatycznych.

Specjalizacji wystawców Warsaw Industry Week będzie jednak o wiele więcej. Pełną listę można znaleźć na stronie: industryweek.pl

Już dziś dołącz o Warsaw Industry Week!

Odbierz bezpłatny bilet na Warsaw Industry Week: industryweek.pl/rejestracja/

Zostań wystawcą Warsaw Industry Week: industryweek.pl/zostan-wystawca/

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów