Przejdź do artykułu
Targi

Międzynarodowe Targi transport logistic

Data i Miejsce: 09.05.2023 - 12.05.2023 Monachium
Organizator: Messe München
Strona www: https://transportlogistic.de/de/

W dniach 9 – 12 maja 2023 w Monachium odbędą się największe na świecie targi logistyczne, czyli Międzynarodowe Targi Logistyki, Mobilności, IT i Zarządzania Systemami Zaopatrzenia – transport logistic. W targach udział biorą firmy świadczące usługi we wszystkich sektorach procesów transportowych i magazynowania. Tak więc mamy przewoźników wszystkich rodzajów transportu, operatorów logistycznych i dostawców usług dla nich, telematykę, branżę e-commerce, opakowania, pojazdy i wyposażenie dla firm transportowych. Kompleksowo na targach odwiedzający znajdą wszystkie zagadnienia i najnowsze rozwiązania dla całej branży.

tl logo

Część targów transport logistic stanowi wystawa Air Cargo Europe prezentując usługi globalnego rynku lotniczego.

Ostatnia edycja targów transport logistic w 2019 roku gościła ponad 2300 wystawców z 63 krajów a ich ekspozycję zobaczyło około 64.000 odwiedzających z całego świata. Po przerwie związanej z pandemią w tym roku targi wracają do gry a organizatorzy podobnie jak ostatnim razem przeznaczyli dla potrzeb wystawców 10 hal oraz tereny zewnętrzne. Na dwa miesiące przed imprezą niemal wszystkie miejsca są już wynajęte, tak więc oczekujemy kolejnej bardzo udanej imprezy.

tl fot1

Targi budują swoją pozycję od 1978 roku stając się obecnie obowiązkowym miejscem spotkań dla branży. Obecnie osoby decyzyjne z całego świata wybierają Monachium, aby na bieżąco być z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Główne obszary zainteresowania zwiedzających skupiają się w następujących grupach zagadnień:

  • usługi związane z przewozami oraz logistyką
  • pojazdy i wyposażenie dla transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego
  • intralogistyka, systemy zarządzania w magazynach, identyfikacja pojazdów i opakowania
  • wsparcie informatyczne, telematyka, e-biznes, telekomunikacja

W tym roku targi dużą wagę przywiązują do uzupełnienia imprezy bogatym programem konferencji i spotkań.

Polska znalazła się w gronie 6 najliczniejszych wystawców na targach. Wśród krajowych firm można będzie spotkać m.in. największe polskie porty: Gdańsk, Gdynia i Szczecin-Świnoujście, PKP Cargo, przewoźników drogowych, operatorów logistycznych, producentów specjalistycznych wagonów Chemet i Greenbrier, a także firmy z branży IT.

Targi wracają do hal wystawowych po 4 latach przerwy. Tak długa przerwa sprawia, że z zainteresowaniem oczekujemy, jakie nowe pomysły i rozwiązania zaprezentują nam wystawcy. Z pewnością warto zaplanować wyjazd do Monachium by na żywo zobaczyć innowacyjne produkty, systemy i technologie wspierające łańcuchy dostaw.

tl fot11

Informacje i bilety są dostępne na stronie targów: www.transportlogistic.de/en

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów