Przejdź do artykułu
Konferencje
Data i Miejsce: 17.08.2024 Olsztyn
Organizator: Axon Media
Strona www: http://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja-robotyzacja-2023-olsztyn/

Konferencja Techniczna Axon Media w Olsztynie: automatyzacja i robotyzacja kluczem do zwiększenia konkurencyjności zakładu produkcyjnego

4. Olsztyn AT 800px

Już 21 września, Olsztyn stanie się centrum szkoleniowym dla profesjonalistów poszukujących innowacji i praktycznej wiedzy w zakresie automatyzacji i robotyzacji produkcji. Spotkanie to pozwoli zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z Przemysłem 4.0. Konferencja Techniczna „Automatyzacja i robotyzacja w zakładach produkcyjnych. Kierunek przemysł 4.0” organizowana przez Axon Media odbędzie się w Hotelu Omega.

Tempo wprowadzania nowoczesnych rozwiązań ustępuje szybkości, z jaką pojawiają się innowacje w branży przemysłowej. To niewątpliwie ogromne wyzwanie dla wszystkich menadżerów odpowiedzialnych za usprawnianie procesów produkcyjnych i logistycznych. Naprzeciw tym wielkim wyzwaniom staje Konferencja Techniczna organizowana przez Axon Media, której tematem przewodnim jest optymalizacja i wzrost efektywności produkcji, dzięki automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Do udziału, jako prelegentów i wystawców zaproszono najbardziej liczące się firmy z branży automatyki przemysłowej, w tym: Fanuc, IPO System, I-Care, WDX, Turck i wielu innych! Wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej, poszerzonej o stoiska wystawiennicze. Obowiązuje wygodna rejestracja online.

Wybrane tematy prelekcji:         

  • Metoda termowizyjna do detekcji anomalii temperaturowych
  • Projektowanie dynamicznych szablonów etykiet
  • Pełna automatyzacja magazynu przyprodukcyjnego
  • Zarządzanie zasobami produkcyjnymi
  • Technologie Predykcyjnego Utrzymania Ruchu
  • Roboty w produkcji – przekrój rozwiązań
  • Sztuczna inteligencja w zarządzaniu produkcją
  • Aplikacje i rozwiązania do stacji zrobotyzowanych

Udział w konferencji jest bezpłatny po rejestracji online na stronie organizatora:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja-robotyzacja-2023-olsztyn/

Patroni Honorowi wydarzenia: Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Business Centre Club, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Śląski Klaster Lotniczy, Związek Polskich Przetwórców Mleka.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów