Przejdź do artykułu
Konferencje

Konferencje dla działów zakupów - II edycja

Data i Miejsce: 27.04.2023 - 21.09.2023 Toruń/Katowice/Warszawa
Organizator: Prosave
Strona www: https://konferencje.prosave.pl/

CZYM JEST KONFERENCJA DLA DZIAŁÓW ZAKUPÓW I JAK ZRODZIŁ SIĘ POMYSŁ NA WYDARZENIE?

Rozwój jest kluczowym elementem funkcjonowania naszej firmy – z zaangażowaniem podejmujemy nowe wyzwania. W DNA Prosave.pl jest także potrzeba działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracowników w miejscu pracy. Zatem, chcąc odpowiedzieć na docierające do nas potrzeby przedsiębiorstw, postanowiliśmy podzielić się swoją wiedzą w obszarze efektywnego zarządzania zakupami środków ochrony indywidualnej, co przekłada się na bezpieczeństwo pracowników.

Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji podobnych wydarzeń (od 2011 r. organizujemy ogólnopolskie Warsztaty BHP), pełni optymizmu przystąpiliśmy do pracy. Od początku 2022 roku skoncentrowaliśmy swoje działania wokół organizacji i promowania I. edycji Konferencji dla działów zakupów.

Bardzo wierzyliśmy w ten projekt, stąd dokładaliśmy wszelkich starań, aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o wydarzeniu i skorzystać z przygotowanej na tę okazję wiedzy. Spotkanie inauguracyjne I. edycji Konferencji dla działów zakupów odbyło się 31 marca w Chorzowie, kolejne 2 czerwca w Toruniu, a ostatnie 6 października w Warszawie. Opowiadaliśmy – i przedstawiliśmy konkretne rozwiązania – jak efektywnie zarządzać zakupami ŚOI, a także w jaki sposób kontrolować wydatki na ŚOI. Poświęciliśmy również uwagę zagadnieniu vendingu przemysłowego oraz porównaliśmy modele zakupu i zarządzania odzieżą.

Konferencja okazała się sukcesem!

Zachęceni pozytywnym odbiorem i dużą frekwencją na pierwszej edycji, postanowiliśmy spotkać się z Państwem po raz drugi.

Tegoroczne spotkania w ramach II. edycji Konferencji dla działów zakupów odbędą się 27 kwietnia w Toruniu, 24 maja w Katowicach i 21 września w Warszawie.

Nie zabraknie tematów poruszanych już wcześniej. Pochylimy się także nad kwestią recyklingu odpadów w przedsiębiorstwie przy użyciu vendingu. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Państwa wykłady gościnne wiodącego producenta rękawic ochronnych, czyli „jak oszczędzać kupując jakościowe rękawice ochronne” oraz uznanego autorytetu Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, który odpowie na pytanie: Czy warto inwestować w obszar BHP.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłonnych wiedzy specjalistów z działów zakupów oraz osoby decyzyjne na jakimkolwiek etapie procesu zakupowego.

Chęć wzięcia udziału w konferencji można zgłosić:

prosaveIIedycja

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów