Przejdź do artykułu
Konferencje

Niezawodność i Utrzymanie Ruchu

Data i Miejsce: 04.10.2022 Zielona Góra
Organizator: Axon Media
Strona www: https://www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/utrzymanie-ruchu-2022-zielona-gora/

4 października w zielonogórskim Hotelu Grape Town odbędzie się Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Organizowane przez Axon Media wydarzenie, skierowane jest do pracowników sektora produkcji, odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie działów Utrzymania Ruchu.

UR Zielona Góra 1920x1280

Nowoczesne rozwiązania i innowacje dla działów Utrzymania Ruchu

4 października w zielonogórskim Hotelu Grape Town odbędzie się Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Organizowane przez Axon Media wydarzenie, skierowane jest do pracowników sektora produkcji, odpowiedzialnych za sprawne funkcjonowanie działów Utrzymania Ruchu.

Konferencja Techniczna to cykliczne spotkanie dla zapracowanych specjalistów, którzy cenią sobie jednodniowe wydarzenia w gronie ekspertów i potrzebują aktualnej i jednocześnie skondensowanej dawki wiedzy oraz inspiracji. Spotkanie odbędzie się w sprawdzonej, wykładowo-konsultacyjnej formule, poszerzonej o 26 stoisk wystawców, takich jak Adegis, Pneumat, Balluff, UE Systems, Kärcher i wielu innych. Zwieńczeniem Konferencji będą dwa praktyczne warsztaty techniczne. Pierwszy poszerzy wiedzę Uczestników o technologii ultradźwiękowej, drugi zwiększy kompetencje w dziedzinie diagnostyki maszyn. Udział w Konferencji, jak i warsztatach jest bezpłatny po wygodnej rejestracji online - warto skorzystać!

Wybrane tematy prelekcji:

  • Praktyczne narzędzia dla SUR, analiza opłacalności oraz metody zapewniające ciągł
  • Wpływ filtracji w maszynach na koszty UR, zużycie energii i ślad węglowy,
  • Czyszczenie suchym lodem, odkurzanie, odpylanie, mycie wysokociśnieniowe - dobór metody i właściwego urządzenia,
  • Energooszczędne oświetlenie zakładów produkcyjnych,
  • Filtrowanie oleju i czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji,
  • Zalety i korzyści technologii ultradźwiękowej,
  • System przechowywania narzędzi z wykorzystaniem systemu RFID,
  • Prawidł
  • Bezpieczeństwo pracy maszyn i urządzeń,
  • Innowacyjne systemy bezchemicznego uzdatniania wody procesowej i oczyszczania układów wody

Więcej informacji oraz rejestracja:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/utrzymanie-ruchu-2022-zielona-gora/

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa, przerwy kawowe oraz materiały informacyjne.

Patroni Honorowi wydarzenia: Patronat Honorowy Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Klaster Obróbki Metali, Krajowy Klaster Kluczowy, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Polska Strefa Inwestycji, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Regionalne Centrum Technologii i Wiedzy INTERIOR.

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów