Inne

International Automotive Business Meeting

Data i Miejsce: 13.11.2019 - 14.11.2019

 

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. 

W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. 

W programie tego dwudniowego wydarzenia, które odbędzie się 13-14 listopada 2019 roku w  hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, przewidziana jest konferencja z udziałem znanych polskich i międzynarodowych ekspertów z branży oraz Gala Party. Drugiego dnia odbędą się spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B.

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie.

Zapraszam do odwiedzenia strony: www.iabmevent.com 

A także filmiku promującego to wydarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=QDyglX9Hj1k&t=127s&frags=pl%2Cwn

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA