Wyposażenie magazynów / Automatyka

Kardex Polska Sp. z o.o.

Kardex Polska Sp. z o.o.

02-697 Warszawa, Rzymowskiego 30

Tel. 22 314 69 59
Fax. 22 314 69 58
www.kardex-remstar.pl, info.remstar.pl@kardex.com


Kardex Remstar zaliczany jest do wiodących światowych producentów zautomatyzowanych systemów składowania i udostępniania. Każdy z naszych produktów został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności i poprawy wydajności procesów roboczych. Nasze dopasowane rozwiązania pozwolą Państwu na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych.
 


Wertykalne regały windoweshuttle xp start 2015 01

Kardex Remstar zaliczany jest do wiodących światowych producentów zautomatyzowanych systemów składowania i udostępniania.

Każdy z naszych produktów został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności i poprawy wydajności procesów roboczych. Nasze dopasowane rozwiązania pozwolą Państwu na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowych.

Wertykalny system windowy do magazynowania - Shuttle XP marki Kardex Remstar jest bardzo elastycznym rozwiązaniem do zarządzania wieloma zastosowaniami w zakresie składowania i pobierania towarów w wielu gałęziach przemysłu.

Wertykalne magazyny karuzelowehead bild megamat rs overview6

Kardex Remstar Megamat RS

To najlepsze z obu światów – jest połączeniem innowacyjności i tradycji w technologiach magazynowania

Megamat RS jest pionowym automatycznym regałem karuzelowym pracującym na zasadzie paternoster. Artykuły o wysokiej częstotliwości wyboru są przejrzyście składowane i szybko dostępne dzięki zasadzie „towar do osoby“.

Poziome systemy karuzelowecsm 20100312135134 9df77513 cbee4dd432

Szybko i precyzyjnie

Kardex Remstar Horizontal jest zautomatyzowanym poziomym magazynem karuzelowym. Został on z powodzeniem zainstalowany w wielu instalacjach o wysokości do 4,10 metrów i obciążeniu użytkowym do 60 ton.

Zoptymalizowane czasy transportu i magazynowania oraz sterowane programem komisjonowanie gwarantują doskonały zwrot inwestycji (ROI). Oprócz wysokiej szybkości, magazyn karuzelowy oferuje 100% dokładności poboru, którą zapewnia system poboru „Pick-to-Light“.

Komisjonowanieorder picking 61

Inteligentne systemy o wysokim zysku

Dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom efektywnego komisjonowania klient uzyska znacznie wyższą dochodowość.

Zautomatyzowane systemy kontrolne lub w pełni automatyczne udostępnianie produktów ułatwiają procesy kompletowania, zwiększają przepustowość, podnosząc jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność.

Wszystkie części składowe naszego modułowego systemu są elastyczne i można je zintegrować w każdy przebieg procesu, niezależnie od stopnia automatyzacji.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA