Konferencje

Japan World 5s & Lean transformation Summit

Data i Miejsce: 03.11.2018 - 11.11.2018 Japonia, Fukuoka /Hiroshima/Kioto/Ashigaka/Tokio
Organizator: Langas Group
Strona www: http://5ssummit.pl/

Japońska filozofia myślenia i działania kaizen oznaczająca „ciągłe doskonalenie” jest częścią mentalności Japończyków i stanowi dla nich oczywistość. Właściwe zastosowanie kaizen przełoży się na wzrost jakości, znaczny spadek kosztów oraz zaspokojenie oczekiwań klientów, bez konieczności przeprowadzania znacznych inwestycji. Do osiągnięcia tych celów niezbędne jest równoległe stosowanie narzędzi standaryzacji procesów i eliminacji nieefektywności.

Wdrożenie Systemu 5S w firmach poprawia organizację miejsc pracy i zwiększa zyskowność przedsiębiorstwa, a najważniejsze korzyści z wdrożenia 5S dla pracowników to przede wszystkim większa satysfakcja z pracy, eliminacja przeszkód i frustracji w pracy oraz efektywniejsza komunikacja ze współpracownikami.

5S oraz zarządzanie wizualne uznaje się za najważniejsze narzędzia lean management, a ich implementacja jest podstawą wszelkich innych działań doskonalących.

Podczas 7 edycji naszego wyjazdu do Japonii , który odbędzie się 3-11 Listopada 2018 r. odwiedzimy nie tylko największe japońskie fabryki (Toto, Toyota), ale również weźmiemy udział w 5s Transformation Summit w Ashikaga City. Podczas tego wydarzenie odwiedzimy największe japońskie firmy produkujące część do Shinkansenów- super szybkich japońskich pociągów, samochodów oraz przemysłu lotniczego. Firmy te w wyważony sposób budują swoje innowacyjne imperia w oparciu o relacje z pracownikami, których uważa się za istotę sukcesu japońskich firm oraz społeczeństwa. Dodatkowo odwiedzimy firmy związane z ochroną środowiska, recyclingiem oraz Urząd Miasta i Szkołę.

Zapraszam do zapoznania się z naszym programem i zarezerwowania miejsc już dzisiaj.

Konrad Kaczmarczyk

Dyrektor Generalny

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA