Konferencje

6. Konferencja Użytkowników GE Digital

Data i Miejsce: 04.10.2018 - 05.10.2018 Gdańsk, Hotel Mercure Gdańsk Posejdon ****, Kapliczna 30, 80-341
Organizator: VIX Automation sp. z o.o.
Strona www: https://www.vix.com.pl/konferencja/

Już po raz 6. Organizujemy Konferencję Użytkowników GE Digital. Jak zwykle na uczestników wydarzenia czeka spora porcja wiedzy, dotyczącej rozwiązań wiodącego producenta oprogramowania dla przemysłu.
Tegoroczna konferencja odbędzie się już 4-5 października w Gdańsku pod hasłem: Obierz Kurs na Przemysł 4.0, W tym roku skupimy się także na nowych technologiach, takich jak druk 3D. Pojawią się tematy związane z robotyką, Digital Twin czy zaawansowanym alarmowaniem. Podzielimy się naszą wiedzą związaną z wdrożeniami w sektorze wod-kan oraz doświadczeniem w zarządzaniu produkcją. W trakcie konferencji gościnny wykład o radzeniu sobie ze stresem wygłosi dwukrotny medalista olimpijski w klasie Finn.

Wzorem ubiegłych lat odwiedzimy także jednego z użytkowników GE iFIX, aby zobaczyć jak oprogramowanie działa ‘na żywo’. Gospodarzem tej wizyty będzie Naftoport, który wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. Spółka jest jednym z najważniejszych ogniw dostaw oraz tranzytu ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii.

Zajrzyj na www.vix.com.pl/konferencja/ i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA