Konferencje

IT w Produkcji

Data i Miejsce: 29.05.2018 - 29.05.2018 Warszawa (Hotel Courtyard by Marriott
Organizator: GigaCon
Strona www: http://gigacon.org/event/produkcja_18/

W trakcie organizowanego wydarzenia dowiecie się Państwo jak usprawnić procesy produkcyjne w rozmaitego typu i różnej wielkości przedsiębiorstwach bez względu czy dotyczy to kilku fabryk czy jednego zakładu.

Każdy z systemów i sprzętów oferuje różne funkcjonalności, ale różnią się ceną i kosztami wdrożenia. Powstaje wiele pytań dotyczących tego jak wybrać odpowiednie narzędzia. Dlatego pomówimy o tym jakie zastosować nowoczesne rozwiązania (głównie, ale nie tylko, informatycznych), choć początkowo wiele inwestycji może okazać się kosztownych.

Zostaną również wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc Państwu dobrać technologie potrzebne akurat w Państwa Firmie.

Odbędą się prelekcje prowadzone przez Ekspertów (m.in. z Gino Rossi i IGLOO), a przedstawiciele firm IT zaprezentują swoje rozwiązania i narzędzia dla produkcji. Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Shodann, IBCS Poland i A+C Systems.

Na stronie internetowej konferencji pojawiły się już pierwsze informacje, a kolejne będą dodawane na bieżąco. Aktualny program konferencji wraz z opisami prelekcji: http://gigacon.org/event/produkcja_18/#agenda

Udział w konferencji jest w pełni bezpłatny! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online na stronie: http://gigacon.org/event/produkcja_18/

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA