Inne

TOUR de MAGASINS

Data i Miejsce: 18.09.2018 - 20.09.2018 Jarosty, Piekoszów
Organizator: MOVIDA
Strona www: http://movida.com.pl/wydarzenia/tour-de-magasins-wrzesien-2018

Podczas 3 dni spotkania TOUR de MAGASINS, które odbędzie się w dniach 18-19-20 września br. odwiedzimy 2 CENTRA DYSTRYBUCYJNE wiodących firm, które bardzo wysoko cenią nowoczesne rozwiązania, ciągle doskonalą procesy aby sprostać zmieniającym się wymogom rynku ale także aktualnej sytuacji gospodarczej. Jeden dzień przeznaczony zostanie na prelekcje merytoryczne praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z ostatnich kilku lat.

Do współpracy zaproszono dwa obiekty o zróżnicowanych wymaganiach odnośnie przechowywanych wyrobów:

  • CD IKEA w Jarostach - jeden z największych centrów dystrybucyjnych firmy na całym świecie, który odpowiada za dostawę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz IKEA do sklepów w dziesięciu krajach europejskich: Polski, Czech, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii, na Węgrzech , Litwie oraz Łotwie. Tutaj również są kompletowane, pakowane i wysyłane zamówienia klientów detalicznych
  • CD Alma Alpinex w Piekoszowie - dostarcza produkty 350 dostawców regionalnych, polskich oraz zagranicznych. Oferta składa się z 5059 indeksów asortymentowych - FMCG wody mineralne, napoje, piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, artykuły spożywcze, kawy, herbaty, słodycze, nabiał, tłuszcze, oraz pełna oferta warzyw oraz owoców.

To dwa odmienne Centra Dystrybucji – jedno skupiające się na wyrobach szybkorotujących, o krótkiej przydatności do spożycia (zobaczymy też chłodnie), drugie –także niezwykle sprawnie działające oparte o wyroby, które Państwo znają, o dużej różnorodności asortymentowej i gabarytowej.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA