2018-11-13 | W magazynie

Podnośniki na każdą okazję

Każda firma, której częścią działalności jest wykonywanie prac wysokościowych, musi w którymś momencie podjąć decyzję odnośnie kupna czy wynajmu podnośnika koszowego. Nie jest to decyzja łatwa, ze względu na dużą różnorodność dostępnego na rynku sprzętu oraz bardzo indywidualne potrzeby każdej z firm prowadzących tego typu prace.
Podnośniki na każdą okazję (Żródło: Rothlehner)
Znając warunki rynkowe, a przede wszystkim mając starannie wypracowaną wizję działalności, firma Rothlehner - Podesty Ruchome Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw wszystkim firmom, które stają przed problemem inwestycji w podest ruchomy czy zwyżkę.
 
Portfolio firmy Rothlehner

Jednym z bardziej istotnych aspektów, na który firma Rothlehner kładzie szczególny nacisk jest pomoc udzielona potencjalnemu klientowi przy wyborze podnośnika koszowego najlepiej spełniającego wszystkie wymagania funkcjonalne i terenowe. Niezależnie czy klient prowadzi prace budowlane, wykończeniowe czy konserwatorskie, do których prowadzenia potrzebuje specyficzny model podnośnika nożycowego, przegubowego lub masztowego; czy też prace magazynowe, gdzie z perspektywy funkcjonalności lepiej sprawdzałaby się ładowarka teleskopowa, Rothlehner zawsze znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

Rothlehner posiada niezwykle bogate portfolio sprzętu do prac na wysokościach dzięki współpracy z wieloma producentami podnośników koszowych. Jest również wyłącznym dostawcą na terenie Polski wielu z najlepszych marek. Firma ma w swej ofercie sprzęt między innymi Haulotte, Denka Lift, GSR, PB LIFTTECHNIK, FALCON SPIDER, DIECI oraz wielu innych. Dysponuje przy tym bardzo różnorodnym sprzętem od podnośników nożycowych, poprzez podnośniki przegubowe, masztowe aż do ładowarek teleskopowych i podnośników specjalnych, w zależności od modelu może być to sprzęt samojezdny, na przyczepie lub montowany na aucie.

Doradztwo przy wyborze podnośnika

Przy tak dużym i różnorodnym portfolio zachodzi możliwość, że klient sam nie dokona najbardziej optymalnego wyboru przy zakupie sprzętu pod kątem specyfiki prowadzonych przez niego prac. Aby nie dopuścić do tego typu sytuacji firma Rothlehner zatrudniła bardzo starannie wybranych i przeszkolonych doradców handlowych. Ich misją jest, nie tylko sprzedaż podnośników koszowych oferowanych przez firmę, ale przede wszystkim praca z klientem i szczegółowe ustalenie jego potrzeb oraz specyficznych wymagań czy warunków pracy. Dopiero na tej podstawie doradzają oni klientowi wybór konkretnego modelu podnośnika koszowego czy zwyżki. Tego typu podejście gwarantuje, że zakupiony sprzęt spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania.

Podnośniki nowe i używane

Idąc za potrzebami klientów, firma Rothlehner zaproponowała również dwa modele sprzedażowe. Jednym z nich jest klasyczny model sprzedaży nowych podnośników wprost od producentów. Jego zaletą jest posiadanie nowego, w pełni sprawnego sprzętu, którego nikt wcześniej nie użytkował, który nie posiadał żadnych uszkodzeń i nie były poddawany żadnym pracom serwisowym.

Drugim z modeli sprzedażowych oferowanych przez Rothlehner, jest sprzedaż używanych podnośników koszowych i zwyżek. Każda z maszyn, która trafiła do oferty sprzętu używanego posiada udokumentowane pochodzenia, przeszła staranny przegląd techniczny i kontrolę bezpieczeństwa. Posiada również pełną dokumentację techniczną, a co najważniejsze – jest w pełni sprawna i funkcjonalna. Jest to bardziej ekonomiczna opcja, a w ramach niej jest obecnie dostępnych w sprzedaży około 200 podnośników różnego typu.

Wynajem podnośników i zwyżek

Dalszym cenionym aspektem działalności firmy Rothlehner jest możliwość wynajmu podnośników różnego typu – zwyżek lub podnośników nożycowych, podnośników koszowych, podestów i zwyżek samojezdnych oraz całej palety podnośników montowanych na autach i przyczepach.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie chcą inwestować we własny park maszynowy lub potrzebują jedynie doraźnych usług z zakresu prac a wysokościach. Dodatkowym aspektem, który sprawia, że usługa jest chętnie wykorzystywana przez klientów firmy, jest fakt, że istnieje możliwość wynajmu maszyn wraz z operatorem. Jest to gwarancja starannie i bezpiecznie wykonanej pracy, bez potrzeby zatrudniania własnego pracownika.

Rothlehner - Podesty Ruchome Sp. z o.o. jest firmą, która do swej działalności podchodzi wieloaspektowo. Rozwija nie tylko portfolio sprzedawanego sprzętu, ale także poszerza zakres usług oferowanych klientom. Jest to firma budująca swoją pozycję na trwałej więzi z klientem, nie na jednorazowej sprzedaży, dlatego też już od ponad 20 lat skutecznie działa na polskim rynku.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Kuhn dostarczył elektryczny wózek widłowy o udźwigu 16t
Ciągniki holownicze Hyster - dwa nowe modele
Czy Piękno idzie w parze z niezawodnością i ergonomią?
CeMAT 2018: nagrody dla easyPILOT Follow i system SLH 300
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Podnośniki nożycowe JLG serii R z napędem elektrycznym pracują na wysokości ponad 13 m
Riwal: 10 lat na polskim rynku sprzętu do pracy na wysokości
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA