2018-03-27 | Z ładunkiem w drodze

Powiększona sieć DKV na Węgrzech

Sieć akceptacji DKV na Węgrzech powiększyła się o 100 nowych punktów sprzedaży systemu opłat drogowych HU-GO. System ten obejmuje wyznaczone odcinki dróg, należące do węgierskiej sieci drogowej - autostrady, drogi szybkiego ruchu i drogi główne - o łącznej długości 6500 km.
Powiększona sieć DKV na Węgrzech (Żródło: DKV)

Dzięki powiększeniu sieci DKV, usługi związane z opłatami drogowymi na Węgrzech, takie jak opłaty przedpłacone, bilety trasowe lub winiety, można obecnie zakupić w 700 lokalizacjach.

Urządzenie pokładowe HU-GO jest bezpieczną alternatywą dla biletu okresowego do poboru opłat drogowych. Jeśli, na przykład, trasa użytkownika zmieni się z powodu utrudnień w ruchu drogowym, urządzenie pokładowe będzie nadal prawidłowo naliczać użytkownikowi opłaty. Natomiast użytkownicy biletu muszą podawać dokładną trasę przed podróżą i narażają się tym samym na ryzyko surowych kar finansowych w przypadku odchyleń. Box HU-GO można zamówić za pośrednictwem strony internetowej DKV z dostawą na wybrany adres.

Na terenie Węgier DKV oferuje pełen pakiet usług wspierających obsługę pojazdu w trasie, w tym szeroką sieć stacji paliw. W jej skład wchodzą takie marki, jak Shell, Lukoil, MOL, Agip, a także wiele stacji lokalnych. Warto przypomnieć, że Węgry należą do krajów, w których działa sieć tanich stacji "DKV Bottom Up". Liczy ona ponad 30 stacji, na których klienci DKV mogą bez dodatkowych formalności tankować paliwo w cenie niższej niż ta na dystrybutorze.


Zobacz także

UTA umożliwia wnoszenie opłat za słoweńskie drogi
Worldwide Logistics Group i ATC Cargo: chińsko-polska ekspansja w Europie
Od palmtopa do DVR: historia nawigacji i wideo rejestratorów
Europejskie Usługi Opłaty Elektronicznej stymulują nowe rozwiązania
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Kolejny sukces Polaka w wyścigach ciężarówek
Martwe pole w ciężarówce. Akcja dla dzieci w Dobrzejowicach
„Gregory” Ostaszewski trzy razy na podium w tym sezonie
DKV rozwija sieć tanich stacji z "cenami z listy"
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA