2018-02-02 | Z ładunkiem w drodze

PEKAES powiększył magazyny na Mazowszu

Operator logistyczny PEKAES, uruchomił dodatkowy magazyn wysokiego składowania w miejscowości Pass na terenie Gminy Błonie. Obiekt jest przeznaczony do obsługi projektów w ramach logistyki kontraktowej. Grupa PEKAES zapowiada w tym roku dalsze inwestycje w nowe powierzchnie magazynowe.
PEKAES powiększył magazyny na Mazowszu (Żródło: PEKAES)

Dodatkowy magazyn logistyczny PEKAES w Oddziale Warszawa umożliwia składowanie towarów zarówno w regałach, jak i blokowo. Obiekt zarządzany jest przez nowoczesny system WMS.
Ze względu na dynamiczny wzrost wolumenów w ramach usług dystrybucji drobnicowej, podjęliśmy decyzję o zwiększeniu powierzchni magazynowej Oddziału Warszawa. Do nowego obiektu zlokalizowanego w miejscowości Pass przenieśliśmy działalność związaną z logistyką kontraktową, zwiększając tym samym dostępną powierzchnię terminalu dystrybucyjnego w Oddziale Warszawa. Dodam, że w tym roku planujemy dalsze inwestycje w infrastrukturę terminalową – już w lutym otwieramy kolejny terminal dystrybucyjny na zachodzie Polski − stwierdził Maciej Bachman, Prezes Zarządu Grupy PEKAES.


Nowo uruchomiony magazyn PEKAES zlokalizowany jest w bliskiej odległości od terminalu dystrybucyjnego Oddziału Warszawa. Obiekt znajduje się na terenie nowoczesnego parku magazynowego P3 Błonie, przy ulicy Passowskiej 19 w Pass. Bliskie sąsiedztwo drogi krajowej nr 92 oraz autostrady A2 zapewnia doskonałe połączenia we wszystkich kierunkach Polski.


Zobacz także

Pozytywny audyt jakości kontraktowych usług logistycznych daje przewagę klientom
Sieć obiektów logistycznych DHL powiększył obiekt w Dolnośląskim
Wzrost przewozów i stabilne udziały rynkowe zanotowała Grupy PKP CARGO
Magazyn w sektorze medycznym poszerza kompetencje biznesowe GEFCO Freight Forwarding
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Przemysł 4.0 – kierunek dobry, tempo wolne
Siedziba i nowe centrum logistyczne Schavemaker już otwarte
Ponad 50% polskich firm ma problem ze znalezieniem pracowników
PEKAES wzmacnia swoją obecność na Ukrainie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA