2017-07-31 | Z ładunkiem w drodze

Dwunasta linia z Wielkopolski na zachód

Z końcem lipca Dachser uruchomił nowe połączenie drogowe z Poznania do Rheine w Niemczech. Przewozy na tej trasie będą realizowane pięć razy w tygodniu w obu kierunkach. Jest to już dwunasta bezpośrednia linia Dachser z Wielkopolski do Niemiec.
Dwunasta linia z Wielkopolski na zachód (Żródło: Dachser)
„Zapotrzebowanie na transport towarów do i od naszych zachodnich sąsiadów jest od lat bardzo duże i wciąż rośnie. Z Poznania realizujemy bezpośrednie przewozy między innymi do Berlina, Bremy, Hamburga, Dortmundu czy Kolonii, a teraz czas na Rheine przy granicy z Holandią. Dzięki wyeliminowaniu przeładunków po drodze transporty na tej trasie będą odtąd realizowane jeszcze sprawniej. Nadrenia-Północna Westfalia to najbardziej uprzemysłowiony region Niemiec, jesteśmy więc przekonani, że wielu polskich przedsiębiorców będzie zainteresowanych przewozami w tym kierunku - mówi Dominik Boszko, kierownik operacyjny Dachser European Logistics Poznań & Szczecin.
 
Poznański oddział Dachser wozi towary praktycznie do całej Europy, realizując bezpośrednie transporty do takich krajów jak Holandia, Niemcy, Dania, Austria, Czechy czy Finlandia.
 
źródło: Dachser
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Obsługa branży chemicznej wymaga specjalizacji operatora logistycznego
Dachser przewiduje wzrost i rozbudowuje infrastrukturę
Włoski rynek logistyki żywności to obszar ekspansji Dachser
Logistyka usług budowlano-remontowych obejmuje szeroki zakres
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA