2017-07-31 | Z ładunkiem w drodze

Dwunasta linia z Wielkopolski na zachód

Z końcem lipca Dachser uruchomił nowe połączenie drogowe z Poznania do Rheine w Niemczech. Przewozy na tej trasie będą realizowane pięć razy w tygodniu w obu kierunkach. Jest to już dwunasta bezpośrednia linia Dachser z Wielkopolski do Niemiec.
Dwunasta linia z Wielkopolski na zachód (Żródło: Dachser)
„Zapotrzebowanie na transport towarów do i od naszych zachodnich sąsiadów jest od lat bardzo duże i wciąż rośnie. Z Poznania realizujemy bezpośrednie przewozy między innymi do Berlina, Bremy, Hamburga, Dortmundu czy Kolonii, a teraz czas na Rheine przy granicy z Holandią. Dzięki wyeliminowaniu przeładunków po drodze transporty na tej trasie będą odtąd realizowane jeszcze sprawniej. Nadrenia-Północna Westfalia to najbardziej uprzemysłowiony region Niemiec, jesteśmy więc przekonani, że wielu polskich przedsiębiorców będzie zainteresowanych przewozami w tym kierunku - mówi Dominik Boszko, kierownik operacyjny Dachser European Logistics Poznań & Szczecin.
 
Poznański oddział Dachser wozi towary praktycznie do całej Europy, realizując bezpośrednie transporty do takich krajów jak Holandia, Niemcy, Dania, Austria, Czechy czy Finlandia.
 
źródło: Dachser
 
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Sposób na zlikwidowanie kosztów magazynowania
Dachser buduje i modernizuje europejskie magazyny
Dachser Poznań dostarcza coraz więcej do Hiszpanii
Organizacja transportu do Rosji to nie lada sztuka
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA