2017-07-13 | Z ładunkiem w drodze

Połączenia ROHLIG SUUS do Francji

ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe w imporcie z Francji, oferując Klientom krótszy czas dostawy oraz niższe stawki transportowe. W maju br. operator rozpoczął współpracę z nowym, doświadczonym francuskim partnerem – firmą Ziegler.
Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku logistycznym od ponad 100 lat. W chwili obecnej posiada na całym świecie 120 oddziałów oraz zatrudnia ok. 3200 pracowników, z czego 1700 osób pracuje w 40 francuskich lokalizacjach. Współpraca operatora dotyczy dwóch z nich: Strasburga i Mulhouse.
 
Transporty w imporcie do Polski realizowane są dwa razy w tygodniu, a stawki ROHLIG SUUS Logistics w tym rejonie są niższe od dotychczasowych średnio o 20%, przy jednoczesnym skróceniu czasu odbioru.

Patryk Świderski, International Groupage Product Director w ROHLIG SUUS Logistics, podkreśla – „Francja to jeden z trudniejszych kierunków dla międzynarodowych przewozów drobnicowych, dlatego zależy nam na wzmocnieniu sieci partnerskiej na tym obszarze i rozwinięciu oferty dla naszych Klientów. Co więcej, obecnie prowadzimy negocjacje z partnerem w Paryżu w zakresie obniżenia stawek transportowych” – podkreśla przedstawiciel operatora

ROHLIG SUUS Logistics systematycznie rozwija siatkę połączeń drobnicowych w Europie, zapewniając regularne transporty o wysokiej częstotliwości na różnorodnych kierunkach (ok. 200 linii tygodniowo). Operator uzupełnia system połączeń o kolejne linie, współpracując ze sprawdzonymi i wiarygodnymi, lokalnymi partnerami w krajach europejskich.
 
źródło: ROHLIG SUUS
 

Zobacz także

DB Schenker przewiezie ponad 100 000 ton elementów
DKV rozlicza w Chorwacji większość opłat drogowych
Sosnowiecki Dachser zwiększył przewozy dla branży DIY
DSV stawia na perspektywiczną branże automotive
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Pierwszy taki magazyn logistyczny w Małopolsce
ROHLIG SUUS powiększa przestrzeń magazynową w Białymstoku
Francuzi na razie nie będą pobierać opłat za SIPSI
Ciężarówka elektryczna vs. spalinowa - porównanie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA