2017-07-13 | Z ładunkiem w drodze

Połączenia ROHLIG SUUS do Francji

ROHLIG SUUS Logistics obsługuje regularne połączenia drobnicowe w imporcie z Francji, oferując Klientom krótszy czas dostawy oraz niższe stawki transportowe. W maju br. operator rozpoczął współpracę z nowym, doświadczonym francuskim partnerem – firmą Ziegler.
Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku logistycznym od ponad 100 lat. W chwili obecnej posiada na całym świecie 120 oddziałów oraz zatrudnia ok. 3200 pracowników, z czego 1700 osób pracuje w 40 francuskich lokalizacjach. Współpraca operatora dotyczy dwóch z nich: Strasburga i Mulhouse.
 
Transporty w imporcie do Polski realizowane są dwa razy w tygodniu, a stawki ROHLIG SUUS Logistics w tym rejonie są niższe od dotychczasowych średnio o 20%, przy jednoczesnym skróceniu czasu odbioru.

Patryk Świderski, International Groupage Product Director w ROHLIG SUUS Logistics, podkreśla – „Francja to jeden z trudniejszych kierunków dla międzynarodowych przewozów drobnicowych, dlatego zależy nam na wzmocnieniu sieci partnerskiej na tym obszarze i rozwinięciu oferty dla naszych Klientów. Co więcej, obecnie prowadzimy negocjacje z partnerem w Paryżu w zakresie obniżenia stawek transportowych” – podkreśla przedstawiciel operatora

ROHLIG SUUS Logistics systematycznie rozwija siatkę połączeń drobnicowych w Europie, zapewniając regularne transporty o wysokiej częstotliwości na różnorodnych kierunkach (ok. 200 linii tygodniowo). Operator uzupełnia system połączeń o kolejne linie, współpracując ze sprawdzonymi i wiarygodnymi, lokalnymi partnerami w krajach europejskich.
 
źródło: ROHLIG SUUS
 

Zobacz także

DB Schenker przewiezie ponad 100 000 ton elementów
DKV rozlicza w Chorwacji większość opłat drogowych
Sosnowiecki Dachser zwiększył przewozy dla branży DIY
DSV stawia na perspektywiczną branże automotive
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

ROHLIG SUUS powiększa przestrzeń magazynową w Białymstoku
Francuzi na razie nie będą pobierać opłat za SIPSI
Ciężarówka elektryczna vs. spalinowa - porównanie
Bliżej Kazachstanu – jak przeprowadzić transport koleją?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA