2017-05-24 | Z ładunkiem w drodze

GLS ułatwia życie klientom

Dostawca usług kurierskich, firma GLS, rozszerza międzynarodowe funkcjonalności usługi FlexDeliveryService - jest ona teraz dostępna w 12 krajach. W rezultacie, klienci sklepów internetowych w tych państwach zostaną poinformowani o planowanym doręczeniu paczek. Będą mogli również zadecydować kiedy i gdzie chcą odebrać przesyłkę - niezależnie od kraju, w którym zostały zamówione.
GLS ułatwia życie klientom (Żródło: GLS)
Austria, kraje Beneluksu, Niemcy, Polska i kraje Europy Południowo-Wschodniej: Czechy, Chorwacja, Węgry, Słowenia, Słowacja i Rumunia - wszystkie te kierunki są teraz połączone.  „Wraz z coraz większą popularnością handlu internetowego, rośnie zapotrzebowane na międzynarodowe usługi kurierskie wyjaśnia” - Rico Back, CEO Grupy GLS. „Rozszerzając naszą ofertę usług dodatkowych, zapewniamy Nadawcom nowe możliwości rozwoju, a konsumentom dostęp do nowych produktów”.
 
Integracja trwa
 
Połączenia pomiędzy 12 krajami są kolejnym krokiem milowym w drodze do objęcia usługą FlexDeliveryService całej Europy. Trwają prace nad integracją Danii i Francji,  a obecnie GLS oferuje już elastyczne formy dostawy w tych państwach dla paczek nadanych w Austrii, Belgii, Luksemburgu, Niemczech i Polsce. Na poziomie krajowym FlexDeliveryService jest dostępny we wszystkich 14 państwach.
 
Spełnianie oczekiwań Klientów
 
FlexDeliveryService ułatwia konsumentom korzystanie z zagranicznych sklepów internetowych. Każdy kto robi zakupy w kraju objętym międzynarodowymi funkcjonalnościami naszej usługi, może skorzystać z szerokiej gamy opcji dostawy. Największą popularnością cieszą się zmiana daty dostawy oraz doręczenie do punktu ParcelShop GLS. W zależności od rozwiązań oferowanych w danym regionie, GLS może dostarczyć paczkę wieczorem, zostawić ją w bezpiecznym miejscu ustalonym wcześniej z Odbiorcą lub doręczyć do terminala paczkowego.
 
źródło: GLS
 

Zobacz także

GEFCO wyrusza w podróż na wschód
Yusen Logistics uruchamia bramę dostaw dla sektora farmaceutycznego
Jakie wsparcie oferuje Ekol na rzecz nowego Szlaku Jedwabnego?
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dwie dekady firmy kurierskiej General Logistics Systems Poland
Elektryczne rowery DB Schenker podbijają Norwegię
Kolejne filie GLS w Koninie i Tarnowie
Obiekty DHL Express Poland z certyfikatem bezpieczeństwa
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA