2016-05-18 | Z ładunkiem w drodze

Kolejne połączenie Emirates do Bangkoku

Dodatkowe loty będą realizowane przez samolot Boeing 777-300ER – pomogą one zaspokoić rosnące zapotrzebowanie pasażerów na trasie i umocnią pozycję Tajlandii jako popularnego kierunku biznesowego i turystycznego. Tym samym Bangkok stanie się, obok Kuwejtu i Dohy, jednym z najczęściej obsługiwanych kierunków w siatce połączeń Emirates.
Dodatkowe połączenie linii Emirates miedzy Dubajem a Bangkokiem ruszy 1 lipca br. Dodatkowe połączenie linii Emirates miedzy Dubajem a Bangkokiem ruszy 1 lipca br.
Nowe połączenie uzupełni dotychczasowe cztery codzienne loty realizowane przez samoloty A380 i dwa codzienne loty obsługiwane przez Boeinga 777, zwiększając liczbę połączeń na trasie Dubaj-Bangkok do 49 tygodniowo i zapewniając dodatkowe oferowanie w postaci 2 520 miejsc i 134 ton cargo w obie strony, co jeszcze bardziej ułatwi podróż i handel między Tajlandią a miastami z globalnej siatki Emirates.
 
Pasażerów Emirates obsługuje wielonarodowy personel pokładowy, a posiłki przyrządzają dla nich najlepsi szefowie kuchni. Ponadto na pokładzie znajduje się wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice, który oferuje dostęp do 2,5 tysiąca kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, grami, audiobookami i muzyką, dzięki czemu od 11 lat z rzędu nagradzany jest tytułem najlepszego systemu rozrywki pokładowej w rankingu Skytrax.
 
 
Od 1 lipca nowy rejs nr EK350 z Dubaju będzie realizowany codziennie o 19:50 z lądowaniem na lotnisku Suvarnabhumi International następnego dnia o 5:10. Dogodna godzina wylotów umożliwi podróżującym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Bliskiego Wschodu wczesne przybycie do Bangkoku i tym samym zapewni im cały dzień na załatwienie spraw służbowych czy rekreację. Ponadto połączenie pozwoli na przesiadkę do wielu miast w regionie w ramach porozumienia code-share Emirates z Bangkok Airways.
 
Od 2 lipca lot powrotny nr EK351 z Bangkoku zaplanowano na 6:35 z lądowaniem w Dubaju o 9:50 tego samego dnia. Umożliwi on dogodną podróż do wielu kierunków w Europie, takich jak Londyn, Frankfurt, Lizbona, Stambuł, Madryt czy Barcelona.
 
Podobnie jak na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates, pasażerom przysługiwać będą wysokie limity bagażu – do 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.
 
 

Zobacz także

Dekadę temu ambasadorem AutoMapy i jednocześnie pilotem polskich kierowców został rajdowiec Krzysztof Hołowczyc.
Koniec z uciążliwymi postojami w celu doładowywania urządzeń pokładowych w punktach poboru słoweńskiego myta.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Projekt wspierający i promujący transport specjalistyczny
Co czeka polski transport po brexicie?
Przewoźnicy optymistycznie patrzą w przyszłość
Uwaga na nowe kary za spanie w kabinie tira
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA