2016-05-18 | Z ładunkiem w drodze

Kolejne połączenie Emirates do Bangkoku

Dodatkowe loty będą realizowane przez samolot Boeing 777-300ER – pomogą one zaspokoić rosnące zapotrzebowanie pasażerów na trasie i umocnią pozycję Tajlandii jako popularnego kierunku biznesowego i turystycznego. Tym samym Bangkok stanie się, obok Kuwejtu i Dohy, jednym z najczęściej obsługiwanych kierunków w siatce połączeń Emirates.
Dodatkowe połączenie linii Emirates miedzy Dubajem a Bangkokiem ruszy 1 lipca br. Dodatkowe połączenie linii Emirates miedzy Dubajem a Bangkokiem ruszy 1 lipca br.
Nowe połączenie uzupełni dotychczasowe cztery codzienne loty realizowane przez samoloty A380 i dwa codzienne loty obsługiwane przez Boeinga 777, zwiększając liczbę połączeń na trasie Dubaj-Bangkok do 49 tygodniowo i zapewniając dodatkowe oferowanie w postaci 2 520 miejsc i 134 ton cargo w obie strony, co jeszcze bardziej ułatwi podróż i handel między Tajlandią a miastami z globalnej siatki Emirates.
 
Pasażerów Emirates obsługuje wielonarodowy personel pokładowy, a posiłki przyrządzają dla nich najlepsi szefowie kuchni. Ponadto na pokładzie znajduje się wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej ice, który oferuje dostęp do 2,5 tysiąca kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, grami, audiobookami i muzyką, dzięki czemu od 11 lat z rzędu nagradzany jest tytułem najlepszego systemu rozrywki pokładowej w rankingu Skytrax.
 
 
Od 1 lipca nowy rejs nr EK350 z Dubaju będzie realizowany codziennie o 19:50 z lądowaniem na lotnisku Suvarnabhumi International następnego dnia o 5:10. Dogodna godzina wylotów umożliwi podróżującym ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Bliskiego Wschodu wczesne przybycie do Bangkoku i tym samym zapewni im cały dzień na załatwienie spraw służbowych czy rekreację. Ponadto połączenie pozwoli na przesiadkę do wielu miast w regionie w ramach porozumienia code-share Emirates z Bangkok Airways.
 
Od 2 lipca lot powrotny nr EK351 z Bangkoku zaplanowano na 6:35 z lądowaniem w Dubaju o 9:50 tego samego dnia. Umożliwi on dogodną podróż do wielu kierunków w Europie, takich jak Londyn, Frankfurt, Lizbona, Stambuł, Madryt czy Barcelona.
 
Podobnie jak na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates, pasażerom przysługiwać będą wysokie limity bagażu – do 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.
 
 

Zobacz także

Dekadę temu ambasadorem AutoMapy i jednocześnie pilotem polskich kierowców został rajdowiec Krzysztof Hołowczyc.
Koniec z uciążliwymi postojami w celu doładowywania urządzeń pokładowych w punktach poboru słoweńskiego myta.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jaki wpływ może mieć digitalizacja na redukcje emisji CO2
Starzejący sie kierowcy są coraz większym problemem
AsstrA transportowała spalony dźwig z Polski na Tajwan
GEFCO otwiera kolejne połączenie między Polską a Hiszpanią
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA