2018-05-08 | Wózki w akcji

Bilateralne połączenie od Unicarriers

Kupując jakiś produkt zazwyczaj sprawdzamy ilość jego parametrów. Jak działa, czy posiada tą samą ilość funkcji co ten z nim konkurujący wreszcie czy cena w stosunku do ilości możliwości jest atrakcyjna. To wszystko? Chyba jednak nie. Ostatecznie często decyduje nie to co jest w środku po prostu kupujemy to co jest dla nas ładniejsze rezygnując tym samym z pewnych możliwości.
Bilateralne połączenie od Unicarriers (Żródło: Polsad)

Nie od dzisiaj wiadomo że mniej atrakcyjne z zewnątrz ma bogatsze wnętrze, a gdy chcemy do bogatego wnętrza dodać trochę piękna wtedy cena szybuje ostro w górę.

Czy tak naprawdę musi być?

Otóż nie. Pokazał to właśnie producent wózków widłowych UniCarriers. Wypuszczony na rynek w tamtym roku nowy model elektrycznego wózka TX-3 został laureatem prestiżowej nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego RedDot Award 2018 - swoistego „Oscara Design’u”.

Jak twierdzą specjaliści z firmy POLSAD – importera UniCarriers w Polsce TX- 3 jest przemyślany w każdym calu. Od bocznej wymiany baterii, którą z łatwością wyciąga się zwykłym „paleciakiem” , przez szyby umożliwiające dogląd konturu palety, po najniższy stopień wejściowy na rynku. Detale? Być może ale wszystko ma swój sens i sprawia , że praca operatora staje się dużo łatwiejsza i bezpieczniejsza. W kwestii czysto technicznej TX-3 ma wszystko co powinien posiadać nowoczesny i bezpieczny wózek widłowy:

  • w pełni elektryczny układ kierowniczy z korekcją skrętu
  • maszt z koncepcją Optieview LCD
  • automatyczny hamulec elektromagnetyczny
  • prosty i niezwykle czytelny wyświetlacz
  • system S3 ( wspomagania stabilności)
  • w pełni LED-owe oświetlenie

( więcej informacji na http://www.unicarrierspolska.pl/ )

Japońska precyzja + europejskie wykonanie+ najlepszy design, UniCarriers łamie zatem stereotypy pokazując że w pełni profesjonalne i ergonomiczne urządzenie może również być przyjemne dla oka.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że otrzymujemy to wszystko za rozsądną cenę porównywalną z ceną wózków podobnej klasy.

Właściciel POLSAD – importera UniCarriers Pan Jacek Korczak oraz jego dealerzy mogą być dumni mając w ofercie najładniejszy wózek widłowy 2018 roku TX-3.

Zobacz także

CeMAT 2018: nagrody dla easyPILOT Follow i system SLH 300
STILL gruntownie zmodernizował swój flagowy wózek elektryczny RX 20
Medalowe kategorie używanych wózków widłowych
Hyster wzbogacił swoją ofertę sprzętu magazynowego
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jungheinrich zmienia definicję usługi serwisu
Najnowsze elektryczne wózki od Mitsubishi
Znamy najlepszych, tegorocznych operatorów wózków
Korespondencja własna „Magazynowania i Dystrybucji” z prezentacji najnowszych urządzeń do transportu bliskiego Yale Europe
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA