2018-07-17 | Nowości dla TSL

Nowość: Falcon X4™ komputer przenośny

Datalogic światowy lider na rynkach automatycznego gromadzenia danych i automatyzacji procesu, przedstawił nowy komputer przenośny Falcon™ X4, legendarne urządzenie, które będzie kolejnym milowym krokiem w rozwoju.
Nowość: Falcon X4™  komputer przenośny (Żródło: Datalogic)

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu, Datalogic oferuje BEZPŁATNE DEMO tego komputera przenośnego, na potrzeby testów. Odwiedź link www.datalogic.com/FalconX4Poland, aby poznać zasady i warunki, a także poprosić o przysłanie egzemplarza demonstracyjnego już teraz!

Umożliwiając wybór jednego z dwóch systemów operacyjnych: Windows® Embedded or Android™, komputer przenośny Falcon X4 zapewnia najlepsze z możliwych parametry ergonomiczne, moc obliczeniową i technologie pozyskiwania danych, wsparte intuicyjnym interfejsem użytkownika, a to wszystko w wytrzymałej obudowie, najlepszej w swojej klasie.Rączka pistoletu została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika, tak by po intensywnym i długotrwałym skanowaniu ręka pracownika nie była przemęczona.

Gama komputerów przenośnych Datalogic jest bogata i zawiera urządzenia przeznaczone do różnorakich zastosowań, zarówno w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu. Datalogic oferuje pełen zakres urządzeń od w pełni dotykowych do takich z klawiaturą, przy czym zawsze są to najnowocześniejsze produkty, z takimi funkcjami jak bezprzewodowe ładowanie i wydajny silnik skanujący, co gwarantuje nieporównywalną jakość i najwyższą wartość.

W ostatnich latach wachlarz zadań logistycznych komputerów przenośnych był ogromny i ustanowił nowy standard na rynku. Wszystkie komputery, od najlepszego pod kątem ergonomii na rynku Skorpio X4 do nowego Falcon X4, zapewniają minimalne zmęczenie operatora podczas użytkowania, a przy tym gwarantują znakomitą niezawodność i wytrzymałość.

Falcon X4 Warehouse 5 Green Spot

Wysoka jakość interfejsu użytkownika jest zapewniona przez zastosowanie 3,5‒calowego kolorowego ekranu dotykowego o doskonałej widoczności, a także dostępnych 3 różnych wersji klawiatur; z kolei funkcje łączności usprawniono w zakresie szybkości łączenia i zasięgu (doskonałe działanie Wi-Fi dzięki antenie MIMO w standardzie CCX v4; do tego Bluetooth® v4).

Komponenty wewnętrzne Falcon X4 również mogą się pochwalić znacznymi ulepszeniami − procesor jest niemal 3-krotnie szybszy niż jego poprzednik, a dostęp do pamięci jest 7 razy szybszy.

Falcon X4 to optymalny wybór, niezależnie od zastosowania, jeśli oczekujemy niezawodnego zbierania danych przy zachowaniu mobilności. Środowiska produkcyjne mogą usprawnić pracę w toku, kontrolę jakości, identyfikowalność i operacje intralogistyczne. Falcon X4 radzi sobie z każdym zadaniem, co jest potrzebne podczas pracy w magazynie/dziale logistyki, ułatwiając codzienną pracę, np. zarządzanie zapasami, wysyłki/odbiory towaru, zamawianie, kompletacja, zamknięcie, inwentaryzacja itd. W sklepach detalicznych zastosowanie znajdzie przy uzupełnianiu półek, weryfikacji cen, zarządzaniu stanami magazynowymi czy zapasami i wprowadzaniu zamówień. Falcon X4 nadaje się również do wspomagania placówek opieki zdrowotnej, pozwalając znacznie usprawnić wydajność podczas kontroli produkcji i zarządzania zapasami.

-Komputer przenośny Falcon X4 został opracowany z myślą o tym, by naszym klientom, należącym do wszystkich czterech kluczowych branż, w których działają nasi odbiorcy, zapewnić jak najlepszą technologię i maksymalnie wykorzystać doświadczenie firmy Datalogic- powiedział Tom Burke, wiceprezes Działu Marketingu Produktów Mobilnych Datalogic. -Chcemy, aby urządzenia spełniały wszelkie ich potrzeby: począwszy od wszelkich czynności w sklepie przez zarządzanie zapleczem magazynowym i zapasami, obsługę centrum dystrybucji oraz 3PL aż po identyfikowalność w procesach intralogistycznych. Aby zapewnić klientów o naszym zaangażowaniu w ich obsługę, zadbaliśmy o pełną kompatybilność wsteczną z produktem Falcon X3, aby chronić wszystkie zrealizowane wcześniej inwestycje- dodał.

**

Datalogic jest światowym liderem w dziedzinie automatycznego gromadzenia danych i automatyzacji procesów, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiarów i bezpieczeństwa, systemów RFID i systemów znakowania laserowego. Rozwiązania Datalogic pomagają zwiększyć efektywność i jakość procesów w branży handlu detalicznego, produkcji, transportu i logistyki oraz opieki zdrowotnej w obrębie całego łańcucha wartości.
Światowi wiodący gracze w czterech branżach referencyjnych używają produktów Datalogic, bowiem są pewni dbałości
o klienta i jakości produktów, które Grupa oferuje od 45 lat.
Dzisiaj Grupa Datalogic, z siedzibą w Bolonii (Włochy), zatrudnia około 2900 pracowników na całym świecie, dystrybuuje swoje produkty w 30 krajach oraz posiada zakłady produkcyjne i remontowe w USA, Brazylii, Włoszech, na Słowacji, Węgrzech i w Wietnamie. W 2017 roku Datalogic osiągnął obroty w wysokości 606 milionów euro i zainwestował ponad 55 milionów euro w badania i rozwój, co przyniosło ponad 1200 patentów oraz wniosków patentowych na całym świecie.
Datalogic S.p.A. jest notowany w segmencie STAR na Włoskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2001 roku jako DAL.MI. Więcej informacji o Datalogic na stronie www.datalogic.com.


Zobacz także

LUCA i Politechnika w Opolu stworzyły Centrum Innowacji Logistycznych
Ekociężarówki napędzane gazem ziemnym w DHL
Terminale mobilne Zebra w magazynach ID Logistics
Flota autobusów hybrydowych na ulicach stolicy
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Laser do monitorowanie przestrzeni w automatyce i intralogistyce
Terminale Scorpio x3 i Magellan 2200vs wraz z systemem Feniks WMS podniosły efektywność procesów biznesowych Partner tele.com.
Zapraszamy do udziału w Konferencji Data Solutions organizowanej 31 marca.
Wdrożenie elektronicznego systemu obsługi towaru przy pomocy urządzeń DATALOGIC MOBILE w Indykpol SA.
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA