2017-11-06 | Nowości dla TSL

Nowoczesne urządzenie do skanowania dokumentów

Firma Brother działająca na rynku w zakresie rozwiązań drukarskich poszerzył swoje portfolio o nowoczesne urządzenia do skanowania dokumentów. Skanery Brother są projektowane z myślą o potrzebach firm dlatego zostały wyposażone we wszystkie funkcje niezbędne dla biznesu. Priorytetem stało się zapewnienie sprawnego działania elektronicznego obiegu dokumentów.
Nowoczesne urządzenie do skanowania dokumentów (Żródło: Koncept-L)
W ofercie można znaleźć zarówno biurowe rozwiązania stacjonarne, kompaktowe wielofunkcyjne jak i mobilne. Wszystkie świetnie sprawdzą się m.in. w administracji, szkolnictwie, ochronie zdrowia, logistyce i usługach terenowych. Innowacyjne funkcje, dołączone profesjonalne oprogramowanie (Brother Control Center) zapewnią łatwe zarządzanie dokumentami, wyjątkową dokładność optycznego rozpoznawania znaków (OCR), edycję, udostępnianie, przeglądanie i wiele innych możliwości pozwalających na nieprzerwaną pracę. Skanery z zaawansowaną technologią OCR pomagają w bezbłędnym wprowadzaniu danych oraz ich konwersji na edytowalny plik. Dzięki temu operator może w szybki sposób skanować listy przewozowe, potwierdzenia, tworzyć bazy klientów - z gwarancją poprawności danych.
 
 
Ponadto podłączenie do firmowej sieci, poprzez WiFi sprawia, że skanery mogą być używane przez kilka osób jednocześnie. Niezwykle ważna jest również prosta obsługa i szereg opcji ułatwiających działania operatora. Automatyczny podajnik papieru, opcja wykrywania i ignorowania pustych kartek, czy czujnik błędów sprawiają, że urządzenie jest niezawodne w każdej sytuacji. Wysoka prędkość oraz obsługa wielu formatów plików takich jak: – JPG, TIFF albo PDF pomogą usystematyzować dynamiczny obieg dokumentów. Co więcej Producent zadbał o bezpieczeństwo przechowywania poufnych informacji i umożliwił tworzenie kopii zapasowych w wybranych modelach, co odpowiada wysokim standardom cyfryzacji w wymagających środowiskach biznesowych.

Wybór nowoczesnych rozwiązań skanujących gwarantuje szereg korzyści, takich jak oszczędność miejsca, usprawnienie procesów - skrócenie czasu pracy, a w efekcie rozwój biznesu oraz poprawę jego ekonomii.

Dystrybutorem urządzeń Brother na terenie kraju jest firma Koncept-L. Ofertę skanerów można znaleźć na stronie www.koncept-l.pl
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Brother wprowadza na rynek nową drukarkę do etytkiet
Wybór odpowiedniej drukarki - poznaj kryteria
Następna generacja drukarek od Zebra Technologies
Drukarki 3D przyszłością produkcji towarów premium
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA