2017-11-06 | Nowości dla TSL

Nowoczesne urządzenie do skanowania dokumentów

Firma Brother działająca na rynku w zakresie rozwiązań drukarskich poszerzył swoje portfolio o nowoczesne urządzenia do skanowania dokumentów. Skanery Brother są projektowane z myślą o potrzebach firm dlatego zostały wyposażone we wszystkie funkcje niezbędne dla biznesu. Priorytetem stało się zapewnienie sprawnego działania elektronicznego obiegu dokumentów.
Nowoczesne urządzenie do skanowania dokumentów (Żródło: Koncept-L)
W ofercie można znaleźć zarówno biurowe rozwiązania stacjonarne, kompaktowe wielofunkcyjne jak i mobilne. Wszystkie świetnie sprawdzą się m.in. w administracji, szkolnictwie, ochronie zdrowia, logistyce i usługach terenowych. Innowacyjne funkcje, dołączone profesjonalne oprogramowanie (Brother Control Center) zapewnią łatwe zarządzanie dokumentami, wyjątkową dokładność optycznego rozpoznawania znaków (OCR), edycję, udostępnianie, przeglądanie i wiele innych możliwości pozwalających na nieprzerwaną pracę. Skanery z zaawansowaną technologią OCR pomagają w bezbłędnym wprowadzaniu danych oraz ich konwersji na edytowalny plik. Dzięki temu operator może w szybki sposób skanować listy przewozowe, potwierdzenia, tworzyć bazy klientów - z gwarancją poprawności danych.
 
 
Ponadto podłączenie do firmowej sieci, poprzez WiFi sprawia, że skanery mogą być używane przez kilka osób jednocześnie. Niezwykle ważna jest również prosta obsługa i szereg opcji ułatwiających działania operatora. Automatyczny podajnik papieru, opcja wykrywania i ignorowania pustych kartek, czy czujnik błędów sprawiają, że urządzenie jest niezawodne w każdej sytuacji. Wysoka prędkość oraz obsługa wielu formatów plików takich jak: – JPG, TIFF albo PDF pomogą usystematyzować dynamiczny obieg dokumentów. Co więcej Producent zadbał o bezpieczeństwo przechowywania poufnych informacji i umożliwił tworzenie kopii zapasowych w wybranych modelach, co odpowiada wysokim standardom cyfryzacji w wymagających środowiskach biznesowych.

Wybór nowoczesnych rozwiązań skanujących gwarantuje szereg korzyści, takich jak oszczędność miejsca, usprawnienie procesów - skrócenie czasu pracy, a w efekcie rozwój biznesu oraz poprawę jego ekonomii.

Dystrybutorem urządzeń Brother na terenie kraju jest firma Koncept-L. Ofertę skanerów można znaleźć na stronie www.koncept-l.pl
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wybór odpowiedniej drukarki - poznaj kryteria
Następna generacja drukarek od Zebra Technologies
Drukarki 3D przyszłością produkcji towarów premium
Mobilne rozwiązanie spełniające najwyższe standardy
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA