2017-07-03 | Nowości dla TSL

Wyprzedaż u WIŚNIOWSKI

Promocja marki WISNIOWSKI dotyczy inteligentnych rozwiazan dla domu, a konkretnie technologii smartCONNECTED. Wyposazone w nia automatyczne bramy garazowe, drzwi wejsciowe z zamkiem elektrycznym oraz automatyczne bramy ogrodzeniowe firmy WISNIOWSKI zyskuja całkiem nowy wymiar funkcjonalnosci, która juz wkrótce stanie sie nowym standardem.
Aby przekonac sie, ze droga do przyszłosci prowadzi przez inteligentne rozwiazania, wystarczy spojrzec na dane statystyczne. W Stanach Zjednoczonych od 2012r. sprzedaz inteligentnych technologii dla domu zwiekszyła sie ponad pietnastokrotnie i wszystko wskazuje na utrzymanie tej tendencji w najblizszych latach. Szacuje sie, ze w 2025 roku liczba urzadzen podłaczonych do Internetu Rzeczy (IoT) wyniesie ponad 75 bilionów!
 

Coraz wiecej osób przekonuje sie o tym, ze internetowa kontrola nad urzadzeniami, takze urzadzeniami domowymi, to wygoda, na która warto sobie pozwolic. W przypadku produktów firmy WISNIOWSKI, dodatkowym atutem ich internetowego aspektu jest zwiekszone bezpieczenstwo wszystkich domowników. Drzwi powiedza kto i kiedy przechodził przez ich próg, a elektryczny zamek zatrzyma, kazdego kto bedzie chciał zrobic to nieproszony. Twoje dzieci nie beda musiały wracac do domu z pekiem kluczy, poniewazosobiscie wpuscisz je do sroda – nawet bedac w pracy! Brama powiadomi, ze ktos próbował ja otworzyc, ale posłusznie zrobi to sama, kiedy tylko samochód zblizy sie do posesji.
 
Idea smartCONNECTED to wniesienie nowej jakosci komfortu i bezpieczenstwa w codziennosc wszystkich domowników, poprzez internetowa synchronizacje i dostep do jak najwiekszej liczby urzadzen domowych z poziomu smartfona lub komputera. W przyszłosci oprócz bramy i drzwi moze to byc system ogrzewania, nawadnianie ogrodu lub oswietlenie, a to dopiero poczatek mozliwosci. Juz teraz mozliwe jest zintegrowanie wszystkich tych elementów. Niespotykana wczesniej kontrole nad domowymi urzadzeniami oferuja dwa urzadzenia dostepne wraz z produktami firmy WISNIOWSKI: podstawowym sterownikiem Ri-Co lub oferujacym jeszcze wiecej funkcjonalnosci wszechstronnym urzadzeniem Connexoon marki Somfy.

Zdalne zarzadzanie swoim domem i kontrola nad dostepem do niego z kazdego miejsca to wygoda, która dzieki wiosennej promocji firmy WISNIOWSKI staje sie dostepna na wyciagniecie reki. Objete nia produkty to: bramy wjazdowe, segmentowe bramy garazowe z napedem METRO oraz drzwi wejsciowe CREO i DECO z zamkiem elektrycznym. Sterownik Ri-Co mozna zainstalowac równiez w starszych modelach bram firmy WISNIOWSKI. Jeszcze tylko do 18 lipca mozesz zyskac bramy i drzwi w wersji smartCONNECTED, dopłacajac odpowiednio 299 zł netto do produktów z urzadzeniem Connexoon oraz 109 zł netto do produktów ze sterownikiem Ri-Co.
 
źródło: WIŚNIOWSKI
 

Zobacz także

Grupa Mainfreight rozwija autorski system Mainchain
Zobacz jak wygląda symbioza pomiędzy maszyną a człowiekiem
Comau zaprezentował produkt odpowiadający koncepcji Industry 4.0
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Uroczyste otwarcie siedziby Novoferm
WIŚNIOWSKI w piłkarskim stylu podbija Francję
Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
Ponad 500 mkw. stoiska, kompleksowa oferta, trzy złote medale- WIŚNIOWSKI na Budmie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA