2017-04-07 | Nowości dla TSL

Duże możliwości dzięki małym zmianom

Marka Tork wprowadza na rynek Nową Generację czyściw włókninowych exelCLEAN®. Nowe czyściwa są jeszcze mocniejsze i bardziej wytrzymałe na strzępienie, a dzięki innowacyjnemu procesowi pakowania listków czyściwa w formacie W4, zajmują teraz jeszcze mniej miejsca.
Coraz więcej osób odpowiadających za zakup czyściw w halach produkcyjnych jest świadoma, że koszt użytkowania produktu odgrywa znacznie większą rolę niż jednostkowa cena zakupu. W tej kwestii czyściwa włókninowe mają dużą przewagę nad szmatami. Czyściwa Tork zapewniają szereg korzyści na linii produkcyjnej – charakteryzują się zawsze tą samą powtarzalną jakością, mają identyczny rozmiar, a ponadto gwarantują większą wydajność, ograniczenie nakładu pracy, a także zmniejszenie zużycia rozpuszczalników. Dzięki czyściwu idealnie dobranemu do wykonywanych zadań oraz ergonomicznym dozownikom, pracownicy nie tracą czasu na poszukiwanie odpowiedniej szmaty.
 
W ciągłej pracy nad doskonaleniem produktu liczy się każda sekunda, choćby pozornie nieważna. Wielozadaniowe czyściwo włókninowe exelCLEAN® pomaga zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce. Marka Tork oferuje łatwe w użyciu i wszechstronne produkty do wycierania i czyszczenia. Chcemy ułatwić pracownikom wykonywanie zadań, co przekłada się na większe zadowolenie i produktywność personelu. Efektem są krótsze przestoje, co bezpośrednio wpływa na generowanie oszczędności. - mówi Michał Wojdat, Senior Product Manager w firmie SCA
 
Coraz więcej klientów z branży produkcyjnej w Europie podczas wykonywania zadań czyszczenia i wycierania korzysta z czyściw jednorazowych Tork. Niezależne testy wykazały, że wielozadaniowe czyściwo włókninowe Tork wykonane w technologii exelCLEAN® osiąga lepsze wyniki niż czyściwa bawełniane (szmaty). Używanie czyściwa włókninowego w znacznym stopniu oszczędza czas, wysiłek, jak również zużycie rozpuszczalnika. Tork oferuje właściwy produkt dedykowany do poszczególnych zadań. Dozowniki Tork z odpowiednimi produktami pomagają stworzyć właściwe procedury działań w newralgicznych punktach. Oto największe korzyści Nowej Generacji exelCLEAN®:
 
 W wyniku prac nad udoskonalaniem produktów uzyskano:
•    Zwiększoną wytrzymałość: materiał jeszcze mocniejszy i bardziej wytrzymały na strzępienie
•    Nowy kolor niebieski: bardziej intensywny kolor poprawia widoczność czyściwa w miejscu pracy, co jest cechą szczególnie pożądaną w branży spożywczej  
•    Większą wydajność: skompresowane wkłady pozwalają zaoszczędzić do 26% miejsca; w  efekcie spadają koszty magazynowania. Jednocześnie, dzięki skompresowanym opakowaniom, dozowniki wymagają rzadszego uzupełniania
Przy okazji wprowadzenia na rynek Nowej Generacji czyściw exelCLEAN®, firma SCA wraz z marką Tork przy pomocy ekspertów z dziedziny produkcji stworzyły multimedialny przewodnik dla pracowników branży przemysłowej. Powstały artykuły poparte badaniami, a w ich tworzenie zaangażowani byli:
•    Dag Lotsander, Ekspert ds. Lean, Szwecja
•    Knut Sandbakken, Starszy Doradca ds. Rozwoju Produktu, SINTEF, Norwegia
•    Dr. Nima Khakzad, Asystent na Uniwersytecie Technicznym w Delft, Holandia/Iran

Dwa pierwsze artykuły zostały już opublikowane i są dostępne na stronie Tork. Artykuł "Lepsze wyniki dzięki pracy u podstaw” pozwala spojrzeć na proces zmian z perspektywy pracownika i przedstawia sposoby angażowania ich w planowanie i przeprowadzanie inicjatyw mających na celu poprawę jakości. Wykorzystano model 5S w odniesieniu do kwestii czyszczenia z wykorzystaniem produktów exelCLEAN®.

Drugi artykuł "Czyszczenie to przejaw troski" udowadnia, że zapewnienie pracownikom dostępu do łatwych w użyciu, wszechstronnych narzędzi pozwala na lepszą, szybszą i bardziej bezpieczną pracę.
 
Dla wszystkich zainteresowanych Nową Generacją czyściw włókninowych exelCELAN®,Tork przygotował specjalną akcję bezpłatnych testów. Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować się na stronie Tork Polska.
 
źródło: Tork

Zobacz także

Zautomatyzowane, bezzałogowe rozwiązanie dostawcze firm SSI SCHÄFER i Identytec nominowane do Nagrody IFOY 2017
Bezpieczeństwo w polskim transporcie. Gdzie jesteśmy, a gdzie możemy być dzięki technologiom?
Volvo FH i FH16 w unikatowym wydaniu.
KRAUSE wprowadza teleskopową drabinę jezdną z dużą platforma roboczą.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Czyściwa exelCLEAN® mają wpływ na wydajność sprzątania
Tork opracował model sprzątania w oparciu o dane
Bezpłatny test czyściw exelCLEAN firmy Tork
Funkcjonalność komputera typu PC w urządzeniu mobilnym?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA