2016-10-26 | Nowości dla TSL

Drukujące Godex dla logistyków

Godex jest partnerem Koncept-L dostarczającym szereg rozwiązań przeznaczonych do druku etykiet. Urządzenia o zaawansowanych funkcjach, różnorodne i przystępne cenowo są świetnie dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Drukujące Godex dla logistyków (Żródło: Koncept-L)

W portfolio znaleźć można przykłady drukarek mobilnych, biurkowych i przemysłowych. Szeroka gama urządzeń firmy Godex sprawdzi się w wielu sektorach m.in. administracji, handlu, logistyce, produkcji, służbie zdrowia i usługach. Producent systematycznie wprowadza na rynek nowości oraz udoskonalone wersje popularnych urządzeń, które niejednokrotnie okazują się bestsellerami sprzedażowymi.

Świetnym przykładem idealnego połączenia mocy i precyzji jest drukarka przemysłowa ZX1200i. Dzięki temu sprawdzonemu rozwiązaniu magazyny i przedsiębiorstwa mogą drukować wysokie nakłady etykiet w najbardziej wymagającym środowisku. Różne standardy interfejsów, trwała konstrukcja i wysoka prędkość druku do 254mm na sekundę dają gwarancje najwyższych wyników. Innym urządzeniem zasługującej na miano doskonałego jest drukarka biurkowa RT860i. Została zaprojektowana jako odpowiedź na wyjątkowe potrzeby rynku. Urządzenie tworzy najwyższej jakości etykiety w rozdzielczości 600dpi, a mimo jest kompaktowe i łatwe w obsłudze, posiada szereg funkcji dodatkowych przy jednoczesny zachowaniu przystępności cenowej.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczy.com - KLIKNIJ

Godex dba również o komfort pracowników terenowych. MX30i to niezwykle wytrzymała drukarka mobilna, która jest lekka i wygodna. Łatwą i szybką obsługę zapewnia innowacyjny panel OLED oraz kilka opcji komunikacji bezprzewodowej.

Niewątpliwym atutem jest najwyższa jakość obsługi klienta. Grono specjalistów dopasuje odpowiednie rozwiązanie do wymagań zarówno technicznych, funkcjonalnych jak i estetycznych każdego klienta.

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Szerokoformatowe drukarki etykiet do zastosowań w logistyce produktów
ZX420i oraz ZX1600i: nowe modele przemysłowych drukarek Godex w Koncept-L
ZX420i oraz ZX1600i: nowe modele przemysłowych drukarek Godex w Koncept-L
Jaki rodzaj oznaczeń wybrać: kreskowe czy DPM?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA