2016-04-06 | Nowości dla TSL

AWIA Horyzont nagrodzony

AWIA Horyzont zaprojektowany i produkowany w Polsce system wykrywania kolizji otrzymał Złoty Medal MTP oraz Grand Prix SAWO 2016 w kategorii 1.1. Środki ochrony indywidualnej, zbiorowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich SAWO 2016.
AWIA Horyzont system wykrywania kolizji na drodze maszyna-człowiek - nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Grand Prix SAWO 2016. AWIA Horyzont system wykrywania kolizji na drodze maszyna-człowiek - nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Grand Prix SAWO 2016.
AWIA Horyzont system wykrywania kolizji na drodze maszyna-człowiek - nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Grand Prix SAWO 2016.
 
AWIA Horyzont zaprojektowany i produkowany w Polsce system wykrywania kolizji otrzymał Złoty Medal MTP oraz Grand Prix SAWO 2016 w kategorii 1.1. Środki ochrony indywidualnej, zbiorowej na Międzynarodowych Targach Poznańskich SAWO 2016.
 
 Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje zespołu ekspertów, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy poszukuje produktów  nowoczesnych, innowacyjnych oraz wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest potwierdzeniem doskonałości produktu.
 

AWIA Horyzont to unikalny na skalę światową i zaawansowany technologicznie system wykrywania i ostrzegania przed potencjalną kolizją. Wspomaga on bezpieczne prowadzenie pojazdu w warunkach ograniczonej widoczności poprzez monitorowanie strefy 360 st. wokół pojazdu i  wykrywanie osób wyposażonych w nadajnik w promieniu do 18 metrów wokół pojazdu wewnątrz magazynów i do 30 metrów na otwartym terenie. AWIA Horyzont® znacząco wpływa na polepszenie stanu BHP w zakładach pracy poprzez zmniejszenie liczby oraz skutków wypadków komunikacyjnych z udziałem pracowników i środków transportu.

Okazją do szerszego zapoznania się z funkcjonalnością systemu są targi SAWO 2016, gdzie w dniach 26-28 kwietnia AWIA Horyzont prezentowany będzie przez producenta, spółkę ENTE na stoisku nr 4 w pawilonie nr 3.
 

Zobacz także

Volvo Trucks i najsilniejszy człowiek na świecie wspólnie przeprowadzają ekstremalny test transportowy
Ruszyła druga polska edycja Speed Docking.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Wystartowała 22. edycja konkursu WIKTORIA
Jaki wpływ może mieć digitalizacja na redukcje emisji CO2
Ewald Raben z medalem za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki
Starzejący sie kierowcy są coraz większym problemem
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA