2018-09-26 | Magazynowe inwestycje i transakcje

TEDi zawitał do Bielsko-Białej

Sieć TEDi dołącza do grona najemców w Retail Park Karpacka w Bielsku Białej. Marka oferująca produkty codziennego użytku będzie korzystała z powierzchni ponad 1,1 tys. m2. Otwarcie sklepu planowane jest w październiku br. Galeria należąca do Biura Inwestycji Kapitałowych pozostaje wynajęta w całości.
Sieć TEDi podpisała umowę najmu 1127 m2 powierzchni w Retail Parku Karpacka w Bielsku Białej. Otwarcie nowego sklepu planowane jest w październiku br. Umowa najmu powierzchni, w galerii handlowej należącej do Biura Inwestycji Kapitałowych, została zawarta na okres 5 lat. Sieć TEDi oferuje produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, a także artykuły na przyjęcia, produkty dla majsterkowiczów i artykuły drogeryjne.
 
"Retail Park Karpacka funkcjonuje już od kilku lat i zyskał dużą popularność wśród klientów. Sieć TEDi dołącza do nas w związku ze zwolnieniem powierzchni przez poprzedniego najemcę. W efekcie galeria pozostaje cały czas w pełni wynajęta i posiada szeroką ofertę sklepów i usług” - powiedział Krzysztof Mucha Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Retail Park Karpacka to rodzaj parku handlowego, w którym brak jest części wspólnych, a do każdego sklepu prowadzi osobne wejście prosto z parkingu. Oferuje łącznie ok. 6,9 tys. m2 powierzchni handlowej. Galeria składa się z dwóch obiektów: supermarketu spożywczego Biedronka liczącego 1,1 tys. m2 oraz wielofunkcyjnego kompleksu handlowego o powierzchni 5,8 tys. mkw. Wśród najemców parku handlowego znajdują się popularne sklepy, w tym: drogeria Rossmann, Pepco - oferujące odzież i artykuły dla domu, sklep z odzieżą pod marką KiK oraz Neonet z artykułami RTV AGD i IT, a także Apteka Ziko, sklep zoologiczny Kakadu, odział banku ING oraz klub fitness CityFit. Do dyspozycji klientów jest około 230 miejsc parkingowych.

Retail Park Karpacka zlokalizowany jest przy zachodniej obwodnicy miasta, w okolicy jednego z największych osiedli mieszkaniowych w Bielsku-Białej, osiedla Karpacka. W odległości 10 minut pieszo zamieszkuje ponad 16 tysięcy osób, a w promieniu 5 minut dojazdu samochodem ponad 60 tysięcy.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

MPM agd S.A. tworzy własne Centrum Dystrybucji AGD
Kolejna inwestycja magazynowa na Górnym Śląsku
Ruszyła budowa centrum logistycznego Porty w Nidzicy
7R rozpoczął budowę swojej najnowszej inwestycji
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Biuro Inwestycji Kapitałowych poprawiło przychody o 5,4%
Dachser wynajął 8,5 tys. m.kw. w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu na magazyn i cross-doccking
Większy popyt w Śląskim Centrum Logistycznym
BIK realizuje cele emisyjne zgodnie z założonym planem
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA