2018-06-29 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Od Opola do… Opola

22 czerwca 2018 miało miejsce oficjalne otwarcie oddziału Raben Logistics Polska w Opolu. W uroczystości wzięli udział między innymi Prezydent Opola Pan Arkadiusz Wiśniewski oraz jego Zastępca Maciej Wujec. Na ziemi opolskiej oddział działa od lat, a w tym roku dojrzał do decyzji o zmianie lokalizacji i przenosiny do nowoczesnego kompleksu magazynowego.
Od Opola do… Opola (Żródło: Raben)

Firma nieustannie się rozwija, inwestuje w innowacyjne rozwiązania, jak również w hale magazynowe, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Dlatego właśnie, zdecydowano o przenosinach do nowo wybudowanych hal CTP.

Zastosowane tu technologie, takie jak monitoring video oraz zintegrowane systemy IT, gwarantują bezpieczny i niezawodny przeładunek i transport towarów. Nowoczesne systemy zarządzania transportem oraz magazynem umożliwiają przejrzystość całego procesu. Doświadczeni i zaangażowani pracownicy stanowią niepodważalny atut nowego magazynu Raben Logistics Polska.

-Nasz oddział może nie należy do największych placówek spółki, jednak pracują tu ludzie, którzy codziennie udowadniają, że nie liczy się wielkość oddziału, ale motywacja i zaangażowanie ludzi go tworzących, dzięki którym możemy oferować naszym klientom wysoki poziom obsługi w przyjaznej atmosferze – komentuje Bożena Górecka, Kierownik Oddziału w Opolu.

Opinię tą potwierdzają sami klienci, licznie przybyli na otwarcie oddziału, którzy po oficjalnej części i symbolicznym przecięciu wstęgi, uczestniczyli we wspólnym celebrowaniu tego wydarzenia wraz z przedstawicielami oddziału, regionu i centrali spółki Raben Logistics Polska.

Zainteresowanych parametrami technicznymi informujemy, że nowa lokalizacja zatrudnia 35 osób i oferuje klientom usługi transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu o powierzchni 3000 m2 wyposażonego w 20 ramp załadunkowych.


Zobacz także

24,7 tys. mkw dla Żabki w parku logistycznym MLP Gliwice
524 tys. mkw magazynów zarządza grupa Seifert
Panattoni Park Warsaw West V - ukończony i sprzedany
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Regularne, międzynarodowe linie drobnicowe są zawsze odpowiedzią na potrzeby rynku
Znamy najlepszych, tegorocznych operatorów wózków
Czy logistyka przyszłości będzie zautomatyzowana?
Charytatywny przewóz nietuzinkowego towaru
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA