2018-05-14 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Magazyn self storage do samodzielnego przechowywania

W ostatnich dniach na stołecznej mapie magazynów typu self storage pojawił się nowy obiekt. Firma Kangu Self Storage oddała właśnie do użytku swój nowy magazyn na warszawskim Mokotowie. Na powierzchni blisko 2 250 m2 klienci mają do dyspozycji 700 różnej wielkości skrytek do samodzielnego przechowywania. To już druga tego typu inwestycja w stolicy Lesława Moritza, Prezesa Zarządu Kangu Self Storage.

Hala na Mokotowie jest piątym, po Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie oraz warszawskim Ursynowie, magazynem Kangu Self Storage w Polsce. Otwarcie kolejnego obiektu dla działającej od 7 lat na polskim rynku firmy jest dowodem na to, że wśród klientów wciąż rośnie zapotrzebowanie na magazyny typu self storage.

-Polacy dojrzeli do bezpiecznego przechowywania mienia i rezygnacji z magazynowania przedmiotów na strychach czy w piwnicach. Magazyny samoobsługowe są przydatne zarówno do całorocznego przechowywania przedmiotów, jak również tymczasowo, np. w czasie przeprowadzki czy remontu – podkreśla Lesław Moritz, Prezes Zarządu Kangu Self Storage. –Z naszych usług korzystają jednak nie tylko klienci indywidualni, ale coraz częściej także przedsiębiorcy. Wierzymy, że lokalizacja naszego magazynu w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego oraz siedzib wielu firm pozwoli zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie usług self storage – dodaje Lesław Moritz.

Elastyczne rozwiązanie

Na powierzchni blisko 2250 m2 warszawskiego magazynu Kangu Self Storage na Mokotowie znajduje się ponad 700 boksów o powierzchni od 0,5 m3 (do przechowywania niewielkich przedmiotów) do nawet 15 m2.

Aby ułatwić najemcom proces związany z najmem pomieszczenia, umowy zawierane są na czas nieokreślony, dzięki czemu klienci nie muszą pamiętać, żeby umowę przedłużyć. Najkrótszy okres wynajmu to 14 dni. Tyle również wynosi okres wypowiedzenia – tłumaczy Marta Kowalska, manager oddziału na warszawskim Mokotowie.

Przechowywać w skrytkach można wszystko, za wyjątkiem żywych organizmów, przedmiotów łatwopalnych i niebezpiecznych oraz tych, których posiadanie jest zabronione prawem. Obiekt jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a dostęp do składowanych przedmiotów zapewnia klientowi dedykowana karta magnetyczna. Hala jest również wyposażona w dwie windy towarowe, a także wózki do transportu paczek. Na terenie magazynu można zaopatrzyć się również w artykuły potrzebne do zabezpieczenia i składowania przedmiotów, m.in. kartony, rękawice, taśma klejąca czy kłódki. Firma umożliwia również wynajem lub zakup regałów do składowania przedmiotów.

Nowy magazyn Kangu Self Storage mieści się przy ulicy Wołoskiej 16 na warszawskim Mokotowie (obok Galerii Mokotów).


Zobacz także

18 tys. mkw. zyska kompleks dystrybucyjny CCC
120 tys. mkw. w nowym parku logistycznym k/Łodzi
Kolejne 9000 metrów kw. fabryki Sonoco w Polsce
5,3 mln kartonów z kosmetykami wysyła Avon z Garwolina
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA