2018-04-09 | Magazynowe inwestycje i transakcje

AGED przedłuża najem w MLP Pruszków I

Dystrybutor sprzętu AGD klasy premium przedłużył najem 4.335 m2 powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group.
AGED przedłuża najem w MLP Pruszków I (Żródło: MLP)

Firma AGED Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu 4.335 m2 powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego 3.600 m2 wykorzystuje na cele magazynowe, a 755 m2 stanowią powierzchnie socjalne i biurowe. Najemca jest związany z MLP Group od 2000 roku. AGED jest dystrybutorem sprzętu AGD klasy premium. W ofercie posiada produkty zagranicznych marek takich jak: Liebherr, Nivona oraz Dyson Airblade.

-Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy najmu. Potwierdza to, że nasza oferta jest dobrze dopasowana do oczekiwań naszych klientów. W efekcie zapewnia nam to możliwość ciągłego rozwoju i wzrostu skali działania– podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 m² powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi.


Zobacz także

Dachser przewiduje wzrost i rozbudowuje infrastrukturę
Biuro Inwestycji Kapitałowych poprawiło przychody o 5,4%
37 tys. mkw- dedykowany magazyn dla sieci JYSK
Projekt Park Logistyczny Kraków Kokotów Brzegi nagrodzony
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

ArchiDoc najemcą w Hillwood Janki Sokołów
VIII edycja eventu Innovations for Logistics odbędzie się pod hasłem „W świecie maszyn 4.0”
BIK sprzedaje dwa parki logistyczne za ok. 90 mln zł
Cyfrowa transformacja w magazynie - praktyczny poradnik
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA