2017-04-13 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Hala dla mebli

Proces inwestycyjny hali G w ramach kompleksu North-West Logistic Park 2 w Szczecinie został zakończony zgodnie z planem, 4000 mkw. powierzchni magazynowej i 320 mkw. powierzchni biurowej zostało oddane do użytkowania. Najemcą hali G jest firma Mycs, niemiecki producent i dystrybutor wysokiej jakości mebli modułowych.
Hala dla mebli (Żródło: Waimea)
Dogodne położenie North-West Logistic Park 2 w Szczecinie przy dużym węźle komunikacyjnym z dostępem do infrastruktury transportowej, sieci europejskich autostrad, dróg ekspresowych, sieci kolejowych oraz  portu morskiego, a przede wszystkim sąsiedztwo Niemiec zdecydowały o wyborze tej lokalizacji na centrum logistyczne dla firmy Mycs w Polsce. Przy podejmowaniu decyzji ważnym czynnikiem dla niemieckiego producenta mebli był dostęp do bardzo dobrze przygotowanej i wykwalifikowanej kadry ze znajomością języków obcych.
 
 
North-West Logistic Park 2 to nowoczesny kompleks logistyczny klasy A, usytuowany w południowo-wschodniej części Szczecina przy ulicy Kniewskiej. Bliskie sąsiedztwo Skandynawii oraz Niemiec, doskonałe skomunikowanie z Europą Zachodnią oraz dostęp do Morza Bałtyckiego sprawiają, że kompleks logistyczny ma ogromny potencjał. Położenie parku logistycznego w Szczecinie uczyniło z tej inwestycji niezwykle atrakcyjne miejsce do lokowania i rozwoju firm szczególnie z branży produkcyjnej z kapitałem skandynawskim oraz niemieckim. Inwestorem North-West Logistic Park 2 w Szczecinie jest spółka należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding.
 
Waimea Holding
 
Spółka Waimea Holding z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Specjalizuje się w budowie kompleksów logistycznych, obiektów typu cargo oraz BTS a także terminali multimodalnych. Obiekty realizuje w wysokim standardzie, oferując bogate wyposażenie. Wieloletnie doświadczenie Grupy Waimea na rynku nieruchomości komercyjnych, profesjonalny zespół, stabilna pozycja oraz obecność w całej Polsce pozwalają na tworzenie optymalnych projektów logistycznych dla klientów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Dynamiczna i konsekwentna realizacja projektów takich jak North-West Logistic Park oraz North-West Logistic Park 1 i 2 w Szczecinie, Waimea Logistic Park Korczowa, Waimea Logistic Park Bydgoszcz, Waimea Logistic Park Stargard, Waimea Cargo Terminal Rzeszów-Jasionka, a także zaplanowane kolejne inwestycje na terenie Polski są efektem przyjętej koncepcji rozwoju spółki Waimea Holding. Celem Grupy jest budowa na wynajem profesjonalnych obiektów zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami, również w nietypowych lokalizacjach. Inwestycje lokowane są w obszarach o największym potencjale rozwoju, a dotychczas omijanych przez inwestorów. W planach rozwoju Grupy Waimea są realizacje obiektów deweloperskich na terenie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.
 
źródło: Waimea
 

Zobacz także

Silvan Logistics otwiera nowy magazyn w Wielkopolsce
Czerwony Krzyż z globalnym wsparciem DSV
Nowy projekt Goodmana dla Valeo Autosystemy
Budowa pierwszego etapu Waimea Logistic Park Bydgoszcz przebiega zgodnie z planem.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zawieszono wiechę na Waimea Cargo Terminal Airport w Szczecinie
Waimea pobuduje w całej Polsce sieć małych magazynów
Firma Schöck otwiera nową fabrykę w Tychach
Pierwsza hala Waimea Logistic Park Stargard zgodnie z planem
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA