2019-04-03 | Wydarzenia

Konferencje Techniczne dla produkcji i przemysłu

Czujniki w produkcji, rozwiązania intralogistyczne i magazynowe oraz pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle – to tematy, wokół których koncentrować się będą 3 najbliższe wydarzenia zaplanowane na kwiecień i maj 2019.

Axon Media od lat organizuje branżowe konferencje przeznaczone dla kadry zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Podczas nich cenieni eksperci prowadzą wykłady i warsztaty oraz dzielą się z uczestnikami swoją praktyczną wiedzą na temat wdrożeń.

Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji organizowane w Gdyni 10 kwietnia otwierają nasz wiosenny cykl konferencji. Nasi specjaliści będą mówić między innymi o tym, jak dzięki zastosowaniu szeregu czujników można zapewnić linii produkcyjnej sprawność i niezawodność. Poruszymy kwestię rozwiązań wizyjnych, użycia czujników zbliżeniowych oraz fotoelektrycznych w trosce o jakość i stabilność działania. W czasie konferencji możesz wysłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz obejrzeć wystawy firm z branży produkcyjnej.

Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych to kolejne wydarzenie, które odbędzie się już 11 kwietnia, również w Gdyni. W programie konferencji praktyczne wykłady, warsztaty techniczne oraz wystawy. Cenieni profesjonaliści z branży opowiedzą, z jakich rozwiązań korzystają najważniejsze przedsiębiorstwa na rynku, jak stworzyć system skrojony na miarę potrzeb firmy oraz co jest do tego niezbędne. Dowiesz się więcej o logistyce wewnątrzzakładowej, magazynowaniu oraz niezbędnym oprogramowaniu.

14 maja natomiast odbędzie się konferencja Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle, podczas której usłyszysz o zastosowaniu systemów hydraulicznych, pneumatycznych oraz gazów w przemyśle. Doświadczeni prelegenci podzielą się w swoich prezentacjach najważniejszymi wskazówkami na temat sposobów działania oraz zasad bezpieczeństwa. Po części wykładowej organizujemy warsztaty. Odbędą się też wystawy przedsiębiorstw przemysłowych.

Udział w wyżej wymienionych konferencjach jest bezpłatny. Warsztaty odbywają się po części wykładowej. W czasie konferencji udostępniamy prasę branżową oraz zapewniamy przerwę kawową. To także najlepsza okazja, by skorzystać z konsultacji z cenionymi specjalistami.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj: www.KonferencjeTechniczne.pl

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!


Zobacz także

Konferencja Lean| Six Sigma odbędzie się po raz piętnasty
Poznaliśmy laureatów Wielkiej Gali Industry & AI Night
Producenci opakowań z całego świata w jednym miejscu
Pierwszy tegoroczny numer Top Logistyk już dostępny!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

We wrześniu pierwsza edycja Forum Retail Challenge
Dwa wydarzenia dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych!
Konferencja Lean| Six Sigma odbędzie się po raz piętnasty
Największa konferencja zakupowa w Polsce za nami!
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA