2018-10-26 | Wydarzenia

Top Industry Summit już niebawem!

VII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej – konferencja Top Industry Summit odbędzie się już 7 listopada w warszawskim hotelu The Westin pod patronatem honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Obecnie coraz częściej mówi się o wszechobecnej robotyce, czy sztucznej inteligencji, które stają się nieodłącznym elementem naszego życia. Sektor energetyczny, farmacja czy przemysł ciężki, nie wspominając o wszelkiego rodzaju produkcji, to tylko część sektorów, w których automatyzacja jest wykorzystywana na szeroką skalę. Tegorocznemu forum przyświeca idea debaty o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa.

Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą rozwoju nowych technologii oraz odpowiedzą na wszelkie pytania nurtujące gości. Wśród podejmowanych tematów znajdą się zagadnienia dotyczące przemysłu w dobie robotyki i automatyki, współczesnej wizji mobilności, efektywności sektora gazowego i energetycznego czy też cyberbezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji. Poznamy również odpowiedzi na pytania jak skutecznie wykorzystać potencjał płynący z machine learning oraz jak stworzyć nowoczesną firmę w oparciu o efektywną współpracę biznesu i nauki.

Zgodnie z tradycją, zwieńczeniem konferencji będzie gala rozdania „Diamentów Top Industry”. Nagrody te uhonorują najważniejsze osiągnięcia oraz najbardziej wyróżniające się spółki, projekty i osobowości w całej branży. Kapituła konkursowa nagrodzi laureatów w kategoriach takich jak: produkt roku, osobowość branży, lider technologii ale i wiele innych.

Rejestracja na wydarzenie: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/chemia/7-listopada-2018/rejestracja/
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

We wrześniu pierwsza edycja Forum Retail Challenge
Już wkrótce konferencje techniczne od Axon Media
Konferencja Lean| Six Sigma odbędzie się po raz piętnasty
Największa konferencja zakupowa w Polsce za nami!
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA