2018-09-19 | Wydarzenia

Energia i media techniczne w produkcji

Jak optymalnie wykorzystać energię w produkcji? Gdzie szukać oszczędności? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? Zapraszamy specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji oraz zarządzanie energią w przedsiębiorstwie do udziału w praktycznych warsztatach, które odbędą się w ramach konferencji „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” 27 września w Łodzi. Udział bezpłatny – ostatnie wolne miejsca!
Uzupełnieniem prelekcji w ramach Konferencji Technicznej Axon Media „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” są praktyczne warsztaty. Oparto je na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych. Na nich uczestnicy mają możliwość przećwiczenia przykładów i rozwiązań problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

Dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych udział w warsztatach i konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy (można wziąć udział tylko w jednej sesji, gdyż odbywają się one równolegle).

ZAREJESTRUJ SIĘ

SESJA WARSZTATOWA 1:

Dobre praktyki efektywnego i bezpiecznego użytkowania sprężonego powietrza

Jak z produktywnie wykorzystać sprężone powietrze? Gdzie można poszukać oszczędności? Jak minimalizować straty w produkcji i poborze sprężonego powietrza? Jakie są nowości? Warsztat odpowie na te oraz wiele innych, ważnych dla specjalistów z tego obszaru pytań.

SESJA WARSZTATOWA 2:

Armatura przemysłowa – efektywność termoizolacji zdejmowanej

Ten warsztat umożliwi zapoznanie się z nowoczesną technologią pokrowców termoizolacyjnych, przybliży na przykładzie case study, jak wyliczać straty oraz oszczędności w wymiarze energetycznym i finansowym z zastosowaniem min. oprogramowania 3EPlus oraz pozwoli uzyskać wiedzę z zakresu zwiększania efektywności energetycznej instalacji poprzez zastosowanie termoizolacji.

Zapraszamy!

Więcej informacji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energia-i-media-techniczne-wrzesien-2018-lodz/


Zobacz także

Najnowszy numer czasopisma Kaizen już dostępny!
Czwarty tegoroczny numer Top Logistyk już dostępny!
Za nieco ponad miesiąc Europejskie Forum Gospodarcze
Wpisz do kalendarza! Rusza jesienny cykl konferencji
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dwa wydarzenia dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych!
Już wkrótce konferencje techniczne od Axon Media
Premierowe spotkanie dot. energii i mediów w produkcji
Relacja z konferencji Axon Media w Wałbrzychu
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA