2018-08-07 | Wydarzenia

TOP MARKI 2018 - Katalog Marek Rynku Logistycznego - zobacz i przeczytaj!

TOP MARKI 2018 – Katalog Marek Rynku Logistycznego to jedyny na polskim rynku ekskluzywny przewodnik po świecie usług i dostawców logistycznych, dla osób zawodowo związanych z branżą, podejmujących decyzje inwestycyjne i zakupowe.
 
 
Kliknij powyżej, żeby przeczytać TOP MARKI
 
Top Marki - Katalog Marek Rynku Logistycznego to jedyny na polskim rynku ekskluzywny przewodnik po świecie usług i dostawców logistycznych, dla osób zawodowo związanych z branżą, podejmujących decyzje inwestycyjne i zakupowe. Dziesiąta edycja, w pierwszej części składa się z cyklu artykułów dotyczących employer brandingu w kształtowaniu i promowaniu marek z rynku logistycznego, w drugiej natomiast z prezentacji najlepszych marek funkcjonujących na rynku logistycznym w Polsce
 
Od Redaktora Naczelnego:
 
Współcześnie budujemy swoją przewagę rynkową w oparciu o kapitał intelektualny, a coraz mniej o fi nansowy. Dla tych, którzy myśleli, że to kolejna wielka idea nieprzydatna życiowo nadeszła zła wiadomość ze świata. Weszliśmy w erę rywalizacji pracowników i o pracowników. Chcemy zarządzać mega komputerem złożonym z tysiąca mądrych głów. To prawdziwa wojna o ludzi, w której działy HR prowadzą swoje kampanie, a marketing podsuwa wciąż nowe narzędzia do bitwy. W ten sposób w XXI wieku spogląda się na Employer Branding - budowanie marki, której celem głównym jest postrzeganie firmy
jako pracodawcy z wyboru. Gdzie środowisko pracy, atmosfera sprzyja karierze indywidualnej a przez to umożliwia rozwój i przewagę rynkową przedsiębiorstwa. Pytania jak zdobyć najlepszych z najlepszych, a później utrzymać ich niesłabnący ferment i zapał twórczy pozostają palącymi kwestiami dla Employer Branding. Strategie budowania wizerunku firmy jako pracodawcy nowoczesnego. Metody kreowania aktywnego środowiska. Narzędzia i programy intelektualnego wspierania. To główne obszary pozytywnego budowania marki. Choć sam Employer Branding jest stosunkowo młodą dziedziną, ponieważ jego podstawy sformułowano w 1996 roku, obrasta doświadczeniem zarówno działów HR i marketingu. Ważne zatem, aby wiedza o tym, jak komunikować i tworzyć unikalne oraz wartościowe interakcje między pracownikami i pracodawcami przenikała do świadomości.
 
Na łamach tegorocznej edycji Top Marek prezentujemy aktywność i pomysłowość firm z branży logistycznej w zakresie strategii Employer Branding. Jednocześnie przedstawiamy pomysły na sposoby budowania przez najlepsze marki logistyczne wizerunku w kontekście atrakcyjności pracowniczej.
 
Krzysztof Pograniczny
redaktor naczelny
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA