2018-06-13 | Wydarzenia

Laureat European Business Awards

Riwal, firma specjalizująca się wynajmie podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, została laureatem nagrody w kategorii „Zaangażowanie w obsługę klienta i działania rynkowe” w Wielkim Finale tegorocznego konkursu European Business Awards, podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Warszawie.
Laureat European Business Awards (Żródło: Riwal)
Firma Riwal została ogłoszona jednym z 12 zwycięzców w swojej kategorii w wyniku finałowej oceny jury na żywo. Konkurs rozpoczął się w zeszłym roku, a wzięło w nim udział ponad 112 tys. firm z 34 krajów.

W grudniu 2017 roku firma Riwal została uznana za jedną z 2898 firm wartych uwagi, następnie 1 maja za jednego z 289 zwycięzców krajowych. Firma Riwal awansowała do finału, w którym sędziowie wybrali ją na zwycięzcę w kategorii „Zaangażowania w obsługę klienta i działania rynkowe”. Jury stwierdziło, że Riwal przedstawia innowacyjną obsługę klienta na najwyższym poziomie w swojej branży, angażując wszystkie grupy na potencjalnym rynku. Dla sędziów ważne było, że firma jest potężnym dostawcą usług w swojej dziedzinie, dzięki wykorzystaniu zintegrowanej strategii wielokanałowej, wiodących technologii i procesów, technik poprawy wydajności w oparciu o pomiary oraz dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników w obrębie własnej organizacji i łańcucha dostaw.

Na dwudniowej imprezie, w której uczestniczyli również naukowcy, politycy i ambasadorowie spotkało się ponad 450 odnoszących sukcesy liderów biznesu z całej Europy, aby uczcić niezwykłe osiągnięcia biznesowe firmy Riwal i innych zwycięzców kategorii w największym i najbardziej prestiżowym konkursie biznesowym
w Europie.

Norty Turner, CEO Riwal, tak skomentował zdobycie przez Riwal nagrody European Business Awards: „Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że otrzymaliśmy nagrodę za zaangażowanie w obsługę klienta i działania rynkowe. Jest to wyraz uznania dla ciężkiej pracy każdej osoby w Riwal, aby realizować naszą misję, czyli zapewnianie klientom jak najlepszej obsługi w branży. Biorąc pod uwagę, że firmy nagradzane w konkursie European Business Awards są powszechnie uznawane za przykłady najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Europie, jesteśmy zaszczyceni, że zdobyliśmy uznanie w tak ważnym konkursie.”

Adrian Tripp, prezes European Business Awards, powiedział: „Nasi zwycięzcy to złoty standard doskonałości w biznesie. Są oni przykładami potężnego potencjału wzrostu europejskich przedsiębiorstw na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku światowym. Zasługują na swój sukces i życzymy im powodzenia”.


Zobacz także

Innowacje napędem dla UR– wnioski z konferencji w Poznaniu
IV Ogólnopolska Konferencja Menadżerów Jakości, Produkcji i Logistyki
ANWIL eksperymentuje we Włocławku z polimerami
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Ewald Raben z medalem za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki
Riwal jako pierwszy w branży wprowadza portal dla klienta
Polski operator transportowo - logistyczny doceniony!
Aplikacja Riwal Rental na telefony jest już dostępna
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA