2017-12-05 | Wydarzenia

Firma WIŚNIOWSKI Orłem Wprost 2017

Firma WISNIOWSKI – producent bram, drzwi i ogrodzen - znalazła sie w gronie firm, nagrodzonych prestizowym tytułem „Orły WPROST 2017” przyznawanej przez tygodnik Wprost. To kolejne wyróznienie w ostatnim czasie dla tego przedsiebiorstwa.
Firma WIŚNIOWSKI Orłem Wprost 2017 (Żródło: WISNIOWSKI)
Orły WPROST to nagroda przyznawana dla firm, samorządów, wybitnych osobowosci regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych za szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu czy kraju. W tym roku odbyła sie juz druga edycja konkursu. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła sie 14 listopada w Krakowie.

Marka WIŚNIOWSKI została wyróżniona na rynku województwa małopolskiego, tym samym potwierdziła, że jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w regionie. Nagroda ta poświadcza rzetelność prowadzonej działalności, jest namacalnym dowodem wskazujacym na innowacyjność i umiejętność prowadzenia transparentnego, uczciwego biznesu.

Firma WIŚNIOWSKI co roku odnotowuje dynamiczny wzrost finansowy oraz zatrudnienia. Dzięki swojej rozbudowanej i urozmaiconej ofercie, gwarantuje szeroki wachlarz rozwiązań dla klientów nie tylko z Polski, ale i z Europy. Z pewnościa gest uhonorowania marki WIŚNIOWSKI nagrodą Orły Wprost 2017 jest kolejnym potwierdzeniem słuszności obranego biznesowego kursu.
 
źródło: WIŚNIOWSKI

Zobacz także

Otwarte oraz bezpłatne spotkanie dla inżynierów
Spotkanie dla facility managerów już w grudniu
Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki dla studentów
Rekordowa V edycja targów TransPoland Translogistica!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

WIŚNIOWSKI w piłkarskim stylu podbija Francję
Pół miliona złotych na ratowanie życia chorych dzieci
Prawie 2500 osób biegło i pomagało chorym na serce
Bramy i drzwi WISNIOWSKI w promocji do 18 lipca
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA