2017-12-05 | Wydarzenia

Dachser nagrodzony

Dachser został wyróżniony nagrodą specjalną za działalność w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu w ramach European Transport Award for Sustainability. Tę prestiżową europejską nagrodę Dachser otrzymał w kategorii firm transportowych i spedycyjnych.
Dachser nagrodzony (Żródło: Dachser)
European Transport Award for Sustainability to nagroda dla firm za zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, przyznawana przez Huss-Verlag - specjalistyczne wydawnictwo z Monachium zajmujące się tematyką logistyczną. Ocenie jury poddawane są działania przedsiębiorstw w obszarach: ochrona środowiska, CSR, kultura korporacyjna, zaangażowanie na rzecz społeczności naukowej oraz zabezpieczenia przyszłości. Ważne też, aby działania firmy w tych dziedzinach były zbieżne z jej celami korporacyjnymi. W przypadku Dachser największe wrażenie na jury zrobił zrównoważony rozwój w ramach ogólnego konceptu firmy zarządzanej jako przedsiębiorstwo rodzinne.

„Już od wielu lat angażujemy się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w obszarze  społecznym, środowiskowym oraz gospodarczym. Ta nagroda to docenienie naszych starań, a także motywacja do dalszego działania” – mówi Bernhard Simon, CEO Dachser.
 
W skład jury European Transport Award for Sustainability weszło sześciu redaktorów tytułów branżowych wydawnictwa Huss-Verlag. Wszyscy członkowie jury mieli możliwość zaproponowania do trzech kandydatów w każdej z tegorocznych kategorii: firmy transportowe i spedycyjne oraz firmy z branży usług KEP.
 
źródło: Dachser

Zobacz także

Otwarte oraz bezpłatne spotkanie dla inżynierów
Spotkanie dla facility managerów już w grudniu
Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki dla studentów
Rekordowa V edycja targów TransPoland Translogistica!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii
Dachser z czarterem do Szanghaju na szczyt sezonu
Milionowa inwestycja w rozbudowę centrum logistycznego
Dachser angażuje się kształcenie zawodowych kierowców
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA