2017-10-19 | Wydarzenia

FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE 2017

III FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE to kolejna edycja spotkania dla osób zarządzających obszarem jakości w zakładach produkcyjnych, organizowanego przez firmę MOVIDA.
FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE 2017 (Żródło: Movida)
Spotkanie odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2017 roku. Jego tematem przewodnim będzie CODZIENNA OPTYMALIZACJA ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ i KOMPLEKSOWE podejście do EFEKTYWNEGO nowoczesnego zarządzania.
 
Szczegółowo omówione zostaną metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych, a także rola działu zapewnienia jakości w sukcesie przedsiębiorstwa. Rozwój technologii i ewoluujący przemysł wymaga szybkiej adaptacji systemów i procesów - potrzebne jest nowoczesne kompleksowe zarządzanie organizacjami – integracja, komunikacja i szybkie reagowanie w czasie rzeczywistym, co skutkuje również potrzebą zmiany w zarządzaniu jakością. Podczas FORUM zostanie podjęta próba uchwycenia kierunków i nasilenia tych zmian w różnych obszarach i z uwzględnieniem stopnia dojrzałości organizacji.
 
Zróżnicowany program merytoryczny zostanie dopełniony przez QUALITY SESSION na żywo w zakładzie FLEX w Tczewie, który od  2000 roku projektuje i tworzy produkty ułatwiające życie, realizując wizję zintegrowanego i bardziej inteligentnego świata.

W 2016 ROKU FIRMA FLEX OTRZYMAŁA POLSKĄ NAGRODĘ JAKOŚCI ORAZ POMORSKĄ NAGRODĘ JAKOŚCI.
 
Podczas technicznego zwiedzania zakładu FLEX będzie możliwość obejrzenia niezawodnych rozwiązań wdrożonych w zarządzaniu jakością oraz zapoznania się z najlepszymi praktykami w tym zakresie. Zwiedzania poprowadzą praktycy, którzy odpowiedzą na pytania Uczestników i przedstawią szczegółowe informacje merytoryczne.
 
Spotkanie uzupełnią kolacje networkingowo-integracyjne.
 
Więcej informacji na stronie: www.movida.com.pl
 
 

Zobacz także

Druga edycja spotkania QUALITY TOUR już za nami
Konferencja dla branży motoryzacyjnej i lotniczej
Ruszyła X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Porozmawiaj o niezbędnej roli człowieka w przemyśle
Jak przygotować i wdrożyć zmianę layout w hali?
W koło o produkcji, czyli VI Forum Nowoczesnej Produkcji
Za nieco ponad miesiąc Europejskie Forum Gospodarcze
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA