2016-08-02 | Wydarzenia

LPR z nowym biurem i magazynem

Firma La Palette Rouge (LPR) otworzyła nowoczesny magazyn w Radonicach oraz przeniosła siedzibę biura na warszawski Ursynów.
LPR z nowym biurem i magazynem (Żródło: La Palette Rouge (LPR))
W czerwcu 2016 roku został otwarty nowy magazyn firmy LPR w Radonicach, nieopodal Grodziska Mazowieckiego. Hala ma ponad 3000 metrów kwadratowych, oraz przylegający do niej teren o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych. Magazyn wyposażony jest w 8 ramp, dzięki którym uzyskano dużą przepustowość oraz znacznie zwiększono szybkość obsługi. Dogodna lokalizacja magazynu, tuż obok zjazdu z autostrady A2 na Grodzisk Mazowiecki oraz blisko wjazdu na teren parku magazynowego Panattoni, dodatkowo usprawnia przepływ czerwonych palet.
 
 
Zmiany w LPR zostały poprzedzone przygotowaniem wdrażanego w życie, dokładnego planu inwestycyjnego, który zakłada wyposażenie magazynów w maszyny automatyzujące procesy sortowania, naprawiania oraz malowania palet na miejscu, co bezpośrednio przekłada się na efektywność pracy.
Także w czerwcu firma LPR zmieniła siedzibę i obecnie mieści się w Poleczki Business Park na warszawskim Ursynowie.
 
- Otwarcie nowego centrum serwisowego LPR w Radonicach oraz otwarcie nowej centrali w Warszawie, są rezultatem dynamicznego rozwoju firmy LPR w Polsce. Nowoczesne centrum serwisowe i przestrzeń magazynowa znajdują się w strategicznym miejscu, które umożliwia zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w sektorze poolingu palet oraz konsekwentne przybliżanie się do klientów LPR i pozwala oferować najwyższy poziom obsługi. Ścisła współpraca pomiędzy LPR oraz głównymi graczami w sektorze FMCG i Sieciami Handlowymi jest czynnikiem, który napędza rozwój branży wynajmu palet – podsumował Tiago Costa, Country Manager firmy LPR.
 
 
 
 
 
 
 
2
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Paleta z myślą o zautomatyzowanych magazynach
Palety drewniane mają alternatywę w wielu wariantach wymiarowych i wersjach przeznaczenia
6 zalet palet plastikowych, które zmieniają stereotyp dotyczące ich kosztów
Pall-Ex - ponownie buduje sieć dystrybucji w Polsce
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA