2018-09-13 | Głos z rynku

Schoenberger powierza obsługę logistyczną FIEGE

Do coraz większego grona klientów FIEGE dołączyła firma SCHOENBERGER, wiodący europejski lider w sprzedaży internetowej rolet zewnętrznych, moskitier, żaluzji i wielu innych różnego rodzaju akcesoriów związanych z obszarem home & garden. Firma sprzedaje swoje produkty, między innymi za pośrednictwem stron internetowych www.jalousiescout.de oraz www.domondo.pl, do klientów w całej Europie.

„Wybór wiarygodnego i rzetelnego operatora logistycznego dla naszej firmy był dla nas niezwykle ważny. Szukaliśmy partnera, który przy zachowaniu korzystnych warunków, zapewni nam sprawną obsługę oraz najwyższą jakość i będzie w stanie szybko zareagować na niezwykłą dynamikę E-Commerce. Oferta FIEGE w pełni odpowiada naszym wysokim standardom i wymaganiom” – powiedział Jarosław Markowski, Wiceprezes Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Kontrakt podpisany z FIEGE Sp. z o.o. będzie realizowany na terenie nowego magazynu w Świecku. Wybrana lokalizacja pozwoli na pełną i szybką obsługę klientów zarówno z Polski, jak i zachodniej części Europy. W nowej lokalizacji świadczone będą nie tylko usługi z zakresu magazynowania i kompletacji artykułów home & garden, ale również ich dostosowania do potrzeb klienta ostatecznego. Operacje na ponad 16 000 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej rozpoczną się już w październiku br.

„Podpisanie kontraktu z tak dynamicznie rozwijającą się firmą, jaką bez wątpienia jest Schoenberger, stanowi dla nas ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie wysokiej jakości obsługi logistycznej, a także bezpieczeństwa jakie zapewniamy powierzonym nam produktom. Nowy klient i kolejny oddział FIEGE na mapie Polski jest także sygnałem, że nasza strategia realizowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie wysokokwalifikowanych ekspertów, zrozumieniu i dostosowaniu się do potrzeb naszych klientów, jest słusznym kierunkiem rozwoju w tych niezwykle konkurencyjnych czasach” - powiedział Piotr Kohmann, CEO FIEGE Sp. z o.o.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Pozycja polskiej logistyki jest coraz lepsza
W polskim e-commerce dominują firmy z sektora MŚP
Co czeka nas w branży logistycznej w 2018 roku?
Pojemniki Georg Utz w magazynie szpitala w Zurychu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Jakie usługi może świadczyć operator logistyczny w obsłudze branży odzieżowej?
Pozytywny audyt jakości kontraktowych usług logistycznych daje przewagę klientom
Rosnące zapotrzebowanie będzie kształtować rynek
FIEGE buduje centrum obsługi zwrotów dla e-handlu
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA