2018-08-08 | Głos z rynku

Dachser stawia na dalszy rozwój w Indiach

Dachser podążając za silnym wzrostem gospodarki w regionie Azji i Pacyfiku, kontynuuje rozwój swojej sieci w Indiach. Nowy oddział w mieście Gurugram, prężnym ośrodku biznesowym, położonym w północnej części kraju, ma zapewnić jeszcze lepszą współpracę firmy z klientami.

Dachser otworzył oddział w dynamicznie rosnącym centrum finansowo-przemysłowym w Indiach, aby umożliwić dostęp do swoich usług szerszej bazie klientów. Nowy obiekt wpłynął także na zwiększenie przestrzeni ładunkowej operatora.

"Nasze nieustanne starania i zaangażowanie związane z zapewnieniem rozwiązań inteligentnej logistyki dla wszystkich naszych klientów przyczyniły się do dalszego wzrostu firmy, co wpłynęło też na konieczność przeniesienia się do nowego obiektu w północnych Indiach" - mówi Huned Gandhi, Dyrektor Zarządzający Dachser Air & Sea Logistics w Indiach.

Miasto Gurugram to logiczny wybór dla Dachser. W ostatnim czasie obszar ten podlegał dynamicznej urbanizacji - Gurugram zajmuje trzecie miejsce w Indiach pod względem wysokości dochodów na osobę. Jako satelickie miasto Delhi, położone na północy kraju, stanowi także lokalizację dla ponad 250 firm z listy największych przedsiębiorstw z listy Fortune 500.

Innym powodem, który wpłynął na wybór Gurugram jest doskonałe skomunikowanie miasta nie tylko z południowym Delhi, ale także z resztą kraju oraz innymi miejscami na całym świecie – wszystko to za pośrednictwem międzynarodowego lotniska, krajowego lotniska Indiry Gandhi i dedykowanych korytarzy towarowych między portami, zapewniających krótki czas połączeń lotniczych oraz morskich.


Zobacz także

Przejęcie na rynku rozliczania czasu pracy kierowców
Iveco Daily obchodzi swoje 40-lecie obecności na rynku
Kuehne + Nagel wybrany przez PETRONAS na partnera
Dachser zapewnia wsparcie przy realizacji logistyki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dachser powiększa swoje polskie oddziały
Dachser ASL umacnia się w Azji Południowej
Dachser chce zmniejszyć emisje CO2 o 9,6 tys. ton rocznie
Dachser zwiększa obroty na transporcie chemii
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA