2018-07-05 | Głos z rynku

Dell Products Poland w finale zawodów łańcucha dostaw

Tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018 została drużyna reprezentująca firmę Dell Products (Poland). Drugi etap zawodów ukończyli z najlepszym wynikiem w Polsce (ROI na poziomie 39,35 %), a jednocześnie czwartym najlepszym spośród firm z całego świata biorących udział w zawodach.
Dell Products Poland w finale  zawodów łańcucha dostaw (Żródło: MPM)

Global Challenge Rounds okazał się etapem zaciętej rywalizacji drużyn z naszego kraju. Trudno było przewidzieć zwycięzcę aż do ogłoszenia końcowych wyników. Dell Products (Poland) Sp. z o.o. z rezultatem ROI ważonym 39,35 % byli lepsi od zespołu Geberit Group zaledwie o 2,62 %. Oprócz udziału w światowym finale w Mediolanie, czeka ich wizyta w miejscowości Monza i możliwość przejażdżki po torze Formuły 1. Dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu przewidziano także vouchery o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Drugie miejsce zajął zespół z firmy Geberit Group osiągając ROI 36,73% (szóste miejsce na świecie). Członkowie zespołu otrzymają voucher o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Trzecie miejsce w Polsce przypadło zespołowi z firmy Bell PPHU – ROI na poziomie 24,38%. Tutaj również dla wszystkich członków zespołu przewidziano nagrodę - rabat 50% do wykorzystania na wybranym szkoleniu otwartym MPM Productivity Management.

Główną nagrodą w światowym finale jak co roku, jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Koszty przelotu i pobytu polskich Mistrzów w Mediolanie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów.

Finał 28 września w Mediolanie.

Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:

- na LinkedIn.com pod adresem https://www.linkedin.com/showcase/global-challenge-scm-%E2%80%93-tfc/

- na Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/gctfcpolska/

Pełne informacje o zawodach na http://www.scmteam.pl/

The Fresh Connection* (TFC) to innowacyjna symulacja ‘web-based business’ angażująca uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem (nazwanym właśnie The Fresh Connection) produkującym soki owocowe. Decyzje do podjęcia przez uczestników symulacji są tożsame z rzeczywistymi dylematami z którymi pracownicy spotykają się w codziennej pracy. Pracując w zespołach czteroosobowych, uczestnicy reprezentują cztery piony firmy: sprzedaż, zakupy, łańcuch dostaw i finanse. Wirtualna firma stoi w obliczu spadku wydajności, kierownictwo firmy musi jak najszybciej wydostać firmę z kłopotów. To środowisko wysokiego ciśnienia, w którym skuteczne zarządzanie łańcuchem dostaw jest kluczem do sukcesu. Zrozumienie połączeń pomiędzy poszczególnymi funkcjami i współpraca są kluczowymi elementami sukcesu całego przedsiębiorstwa.


Zobacz także

AsstrA wzięła udział w 23 Rankingu Firm TSL
Nie trzeba magazynować rzeczy na strychach i w piwnicach
Inwestorzy zadowolenie z systemu ERP
Droga do inteligentnego zarządzania danymi
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

FM Logistic uruchomił blog o logistyce przyszłości
Influencers marketing promuje marki i uczy
FM Logistic prowadzi Europejskie Centrum Opakowań dla kanałów sprzedaży
Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018 -zwiększa pulę nagród
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA