2018-07-05 | Głos z rynku

Nie taki ranking logistyczny straszny

Rankingi branżowe – brać udział czy może jednak nie? To pytanie, z którym boryka się wielu przedsiębiorców. Ujawnianie danych o firmie do użytku publicznego ma zarówno swoich zwolenników, jak i oponentów. AsstrA-Associated Traffic AG zdecydowanie popiera grupę pierwszą.
Nie taki ranking logistyczny straszny (Żródło: AsstrA)

Jednym z ostatnich badań, w jakim wziął udział międzynarodowy dostawca usług transportowo-logistycznych AsstrA-Associated Traffic AG, był 23. Ranking Firm TSL, co roku ukazujący się w dodatku Transport Spedycja Logistyka dołączonym do Dziennika Gazety Prawnej i organizowany we współpracy z prof. Haliną Brdulak z Szkoły Głównej Handlowej. Do wypełnienia ankiety i udziału w rankingu zaproszone zostały firmy z sektora transportowo-logistycznego, które w 2017 roku uzyskały przychód z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln złotych i stanowił on nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem.

W tym roku grupa AsstrA wzięła udział w Rankingu Firm TSL po raz piąty. Rezultaty badania okazały się bardzo zadowalające. AsstrA Polska Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy kapitałowej AsstrA-Associated Traffic AG otrzymała wyróżnienie w kategorii dynamiki przychodów z działalności TSL 2017, osiągając dynamikę przychodu na poziomie 142%. Za ten wynik AsstrA została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się 19 czerwca br. w Warszawie. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Country Manager dla regionu Polski w AsstrA, Mariusz Borkowski.

-To dla nas ogromy zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych w Rankingu TSL Dziennika Gazety Prawnej. Nasza praca za poprzedni rok została doceniona w kategorii firm o najwyższej dynamice przychodów z działalności TSL 2017. Dziękujemy! Robimy to, co do nas należy, licząc na kolejny awans. Brawo zespół!- podkreśla Mariusz Borkowski.

W Rankingu firm według głównego źródła przychodów z działalności TSL AsstrA Polska Sp. z o.o. znalazła się na 14. miejscu. Główne źródło przychodów z działalności TSL w 2017 roku w AsstrA to spedycja drogowa i realizowane transporty całopojazdowe.

-Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w Rankingu Firm TSL. W porównaniu z wynikami 22. edycji Rankingu w kategorii dynamiki przychodów z działalności TSL AsstrA znalazła się obecnie o 19 miejsc wyżej, osiągając dynamikę przychodu na poziomie 142%. Takie wyniki motywują- komentuje Dyrektor Regionalny AsstrA dla regionu UE, Andrzej Iwanow-Kołakowski.


Zobacz także

Nie trzeba magazynować rzeczy na strychach i w piwnicach
Inwestorzy zadowolenie z systemu ERP
Droga do inteligentnego zarządzania danymi
1 mld dol. wydała UPS na technologie alternatywnych paliw
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Transport drobnicowy jest opłacalny w każdych ilościach
AsstrA zrealizowała transport byków i jałówek
Na przestrzeni wieków transport nabrał szybkości
Lądowy korytarz z Chin oczami AsstrA
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA